top of page

ARTYSTYCZNE ZDJĘCIA TAŃCA

Studyjna sesja zdjęciowa z tkaninami

 

GDZIE: Warszawa. Studio fotograficzne.

KIEDY: W tygodniu od poniedziałku do piątku. 

 

Tańczysz? Taniec klasyczny, współczesny, modern jazz?

Zapraszam na sesję zdjęciową przygotowaną z myślą o Tobie. 

Mile widziane tancerki na każdym poziomie zaawansowania.

aFOTO_0232.jpg

Podczas naszego spotkania pozujesz 2 godziny w studio fotograficznym na planie zdjęciowym ze zwiewnymi tkaninami. W tym czasie wykonujesz wcześniej przygotowane pozycje, które omawiamy przed zdjęciami.

 

Efektem sesji będą zdjęcia z różnymi tkaninami. Zaproponuję Ci również artystyczne kolaże na bazie tych zdjęć, które zachwycają i wzbudzają podziw.

aFOTO_8601.jpg
aFOTO_8214k.jpg

"Sesje fotograficzne kojarzą mi się ze stresem. Tym razem było inaczej. Doskonała atmosfera, pełen profesjonalizm, mnóstwo pomocnych wskazówek i pomysłów.

Każde zdjęcie jest, jak małe dzieło sztuki. Agnieszka przepięknie potrafi  uchwycić ruch, dopracować detal i nadać mu konkretny wyraz. Rozumie, o co chodzi w ruchu tanecznym i jak powinien być poprawnie wykonany (także żeby dobrze prezentował się na zdjęciu)

Efekty sesji nie tylko spełniły moje oczekiwania, ale je przekroczyły.

Z całą pewnością, będę chciała wrócić do tej współpracy przy realizacji kolejnych projektów."

Asia

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_4033_edited.jpg

"Agnieszko, jestem przeszczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tak profesjonalnej sesji zdjęciowej <3  Dziękuję Tobie za tak piękne ujęcia. Nie ukrywałam tego już na samej sesji zdjęciowej widząc efekty pracy na bieżąco. Jestem przeszczęśliwa! :))) Spełniam swoje kolejne osobiste marzenie! Pierwszy raz w życiu spodobałam się sobie na tak wielu zdjęciach, a nie jest to proste samej będąc fotografem. Jestem wdzięczna również za pomoc i obecność Ady przy sesji. Efekt pracy powstał dzięki współpracy naszej trójki. Nie mogę się doczekać kolejnych wspólnych sesji. Szczerze polecam współpracę i sama dziękuje za polecenie Agnieszki  <3"

 

Bogusia

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_7120_vintage.jpg

"Sesja przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Fotografka bardzo dbała o to, żebym była zadowolona ze zdjęć - cierpliwie wykonywała kolejne, żeby dojść do tego, które będzie idealne. Bardzo fajna była też możliwość kontrolowania efektu pracy od razu na laptopie - było widać co można poprawić w ułożeniu i czy już osiągnęłyśmy pożądany cel. Kontakt po sesji był także znakomity - wysłanie zdjęć ekspresowe, a w trakcie obróbki dostosowanie się do mojej wizji. Jestem bardzo szczęśliwa, że wzięłam udział w sesji :)"

 

Kasia

sesja zdjęciowa tańca

Czego możesz się spodziewać?

 

  • konsultacji przed sesją zdjęciową z omówieniem stroju, inspiracji i Twoich oczekiwań

  • 2-godzinnej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia ze zwiewnymi tkaninami

  • 5 wyretuszowanych zdjęć, każde w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie 10 zdjęć

  • galerii minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 5 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 50 zł.

  • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery i świetnych chwil w kobiecym gronie

aFOTO_8920.jpg

Koszt sesji: 600 zł

 

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

 

Jeśli od jakiegoś czasu myślisz o profesjonalnych zdjęciach pokazujących twoją pasję, to ten czas jest teraz. 

Zgłoś się! Czekamy na Ciebie.

aFOTO_0450a.jpg
bottom of page