top of page

O MNIE

IMG_0793.JPG

Każdy ma swój świat po godzinach. Jedni trenują, czytają książki, chłoną kolejne seriale. Ja fotografuję. Tak jak lubię, jak czuję. 

 

Jestem właścicielką AGENCJI FOTOGRAFICZNEJ aFOTO w której tworzymy zdjęcia i słowa, które sprzedają produkty oraz tworzymy sesje wizerunkowe i reklamowe.

 

Przez lata komercyjnych zleceń odkładałam w przyszłość powrót do fotografii tańca, od której cała moja przygoda z zawodowym fotografowaniem się zaczęła. Potrzebowałam wrócić i zrealizować marzenie o sesjach tanecznych. I oto jestem!

 

Od zawsze fascynuje mnie ruch, taniec i piękno ludzkiego ciała. Uwielbiam taniec współczesny i taniec klasyczny. Podziwiam ekspresję oraz niezwykłą siłę i wytrzymałość tancerzy. Bez względu na to czy jestem na spektaklu jako widz, czy stoję za obiektywem jako fotograf zawsze targają mną emocje i wielki podziw dla tej dziedziny sztuki.

 

Uważam, że w ludzkim ciele tkwi doskonałość i niezwykłe piękno. Swoimi zdjęciami staram się je pokazać. Spotkanie z drugim człowiekiem to dla mnie okazja do uśmiechu, życzliwości oraz twórczych działań. Z zaangażowaniem i radością realizuję swoje artystyczne projekty z udziałem tancerzy, sportowców oraz osób wrażliwych na autorską fotografię. 

 

Koncentruję się na kobietach, bo to dla nich fotografia ma znaczenie szczególne. Wiem, że moje sesje mają moc zmiany sposobu postrzegania własnego ciała i atrakcyjności. Pudełko z wydrukami z sesji bywa remedium gdy masz gorszy dzień lub gdy przestajesz w siebie wierzyć. Wracasz do zdjęć, widzisz swoją siłę i wiesz, że możesz wszystko.

 

 

Zapraszam na zdjęcia,

Agnieszka Łukaszewicz

bottom of page