top of page

OPINIE

aFOTO_3937.jpg

"Agnieszko, z całego serca dziękuję Ci za uwiecznienie tego jak jest - TU i TERAZ - w atmosferze pełnej akceptacji dla obecnego etapu mojego rozwoju jako joginki. Dziękuję Ci za: 

  • Twoją niezwykłą empatię, która pozwoliła osiągnąć zakładany i najbardziej „mój” efekt, 

  • Twój profesjonalny warsztat (ta magiczna gra świateł…) i fotograficzny refleks pozwalający uchwycić TEN moment,

  • Twoją radość budującą wesołą i nieskrępowaną atmosferę podczas sesji…

Do zobaczenia przy następnej okazji!

NAMASTE :)"

Ola

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_3766.jpg

"Sesja była świetna a jej efekty jeszcze lepsze! Polecam wszystkich kobietom, żeby zrobiły sobie taki prezent 💛"

Ania

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_2363a.JPG

"To była magiczna sesja! Agnieszko dziękujemy za stworzenie fantastycznej atmosfery, za Twoją kreatywność. I ogromny podziw za to, ze udało Ci się od pierwszej chwili wzbudzić zaufanie nastolatki, a to nie jest łatwe 

Każde ze zdjęć jest piękne, a wybranie tych kilku najlepszych było nie lada wyzwaniem"

Mama Eli

sesja taneczna

aFOTO_7114.JPG

"Najlepsza moja sesja."

Ania

portretowa sesja zdjęciowa

aFOTO_1869.jpg

"Sesja zdjęciowa dla młodej gimnastyczki to jest zwięczenie jej pracy na treningach. Jak ważna jest przyjazna atmosfera i profesjonalne podejście fotografa podczas robienia zdjęć dziewczynce wie każda mama . Jeszcze raz dziękujemy za wyrozumiałość, cenne porady no i oczywiście za rewelacyjne ujęcia które zostaną przepiękną pamiątką i miłym wspomnieniem. Do następnego razu Pozdrawiamy i z całego serca POLECAMY!"

Mama Madzi

sesja gimnastyczna

aFOTO_0838kadr.jpg

"Jeszcze raz dziękuję za sesję, profesjonalne zdjęcia i świetną atmosferę w trakcie ich robienia. Mam nadzieję że do zobaczenia na kolejnej sesji."

Agnieszka

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_4842a_edited.jpg

"Dziękuję za tą wspaniałą sesję, cudowną atmosferę w jakiej się odbyła i jej efekty. To była piękna kobieca przestrzeń z Wami"

Maja

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_8214k.jpg

"Sesje fotograficzne kojarzą mi się ze stresem. Tym razem było inaczej. Doskonała atmosfera, pełen profesjonalizm, mnóstwo pomocnych wskazówek i pomysłów.

Każde zdjęcie jest, jak małe dzieło sztuki. Agnieszka przepięknie potrafi  uchwycić ruch, dopracować detal i nadać mu konkretny wyraz. Rozumie, o co chodzi w ruchu tanecznym i jak powinien być poprawnie wykonany (także żeby dobrze prezentował się na zdjęciu)

Efekty sesji nie tylko spełniły moje oczekiwania, ale je przekroczyły.

Z całą pewnością, będę chciała wrócić do tej współpracy przy realizacji kolejnych projektów."

Asia

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_4273_edited.jpg

"Bardzo dziękuję za wspaniałą sesję zdjęciową.  Atmosfera i profesjonalizm fotografki Agnieszki na najwyższym poziomie.  Polecam wszystkim"

Nadiia

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_4033_edited.jpg

"Agnieszko, jestem przeszczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tak profesjonalnej sesji zdjęciowej <3  Dziękuję Tobie za tak piękne ujęcia. Nie ukrywałam tego już na samej sesji zdjęciowej widząc efekty pracy na bieżąco. Jestem przeszczęśliwa! :))) Spełniam swoje kolejne osobiste marzenie! Pierwszy raz w życiu spodobałam się sobie na tak wielu zdjęciach, a nie jest to proste samej będąc fotografem. Jestem wdzięczna również za pomoc i obecność Ady przy sesji. Efekt pracy powstał dzięki współpracy naszej trójki. Nie mogę się doczekać kolejnych wspólnych sesji. Szczerze polecam współpracę i sama dziękuje za polecenie Agnieszki  <3"

Bogusia

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_7120_vintage.jpg

"Sesja przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Fotografka bardzo dbała o to, żebym była zadowolona ze zdjęć - cierpliwie wykonywała kolejne, żeby dojść do tego, które będzie idealne. Bardzo fajna była też możliwość kontrolowania efektu pracy od razu na laptopie - było widać co można poprawić w ułożeniu i czy już osiągnęłyśmy pożądany cel. Kontakt po sesji był także znakomity - wysłanie zdjęć ekspresowe, a w trakcie obróbki dostosowanie się do mojej wizji. Jestem bardzo szczęśliwa, że wzięłam udział w sesji :)"

Kasia

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_5204_edited.jpg

"Czy sesja przyjaciółkowa to coś, co można sobie  wyobrazić jako najlepszy prezent na urodziny? ZDECYDOWANIE TAK! Mnie właśnie taki prezent spotkał i jestem doskonałym przykładem, że był to strzał w 10!  Wspólne przebieranki, profesjonalny make up, wszystko uwiecznione przez profesjonalną fotografkę, która sprawiła, że czułyśmy się jak gwiazdy na sesji do Vogue. Zdjęcia wyszły cudowne, zarówno te wspólne, jak i te samodzielne. Doskonałe uwieńczenie kilkunastu lat przyjaźni, którym można udekorować swoją przestrzeń. Dziękuję za wspaniały czas. To były piękne chwile, wspaniale uchwycone na fotografiach. Aż się chce więcej!"

 

Marta

sesja zdjęciowa "Przyjaciółki"

aFOTO_5110_czb_edited.jpg

"Biorąc udział w sesji "Przyjaciółki" nie spodziewałam się, że z całego prawie dnia wypełnionego zabawą, rozmowami, śmiechem i przebierankami (czyli tym co lubią każde dziewczyny) może powstać takie arcydzieło zdjęciowe, jakie dostałyśmy my. Zostałyśmy całkowicie dopieszczone w czasie sesji, a efekt końcowy jest niesamowity! Pamiątkę mamy do końca życia, a nasze zdjęcia solo są dodatkowo świetnym prezentem dla mężów :)

Było przytulnie, słodko a przy tym mega profesjonalnie. Polecam wszystkim chcącym odlecieć na chwilę od codzienności."

Marta

sesja zdjęciowa "Przyjaciółki"

aFOTO_4670_edited.jpg

"Jako osoba absolutnie przekonana, że "źle wychodzę na zdjęciach", na zaproszenie na kobiecą sesję zdjęciową zareagowałam z pewną nutą stresu... Przekonana, że z pewnością będę najgorszą modelką świata, trafiłam na plan zdjęciowy u Agnieszki. Moje przekonania rozwiał na szczęście w pył optymizm i ciepło prawdziwej artystki. Po chwili onieśmielenia i niepewności, moja cudowna pani fotograf, nie tylko pokazała mi jak korzystnie układać ciało, by dobrze wyglądać na zdjęciach- co zapewne przyda się też w przyszłości, ale sprawiła także, że pozowanie do zdjęć okazało się świetną zabawą. Efekty sesji mnie urzekły. Zdjęcia będą pamiątką na całe życie, a ja będę zawsze ciepło wspominać magiczną atmosferę chwil, w których powstały. Dziękuję:)"

Marta

kobieca sesja zdjęciowa

aFOTO_1402_edited.jpg

"Sesja z Agnieszką to była czysta przyjemność i zabawa z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i dbaniem o każdy detal. Zarówno jeśli chodzi o kwestie techniczne w studio, jak i ułożenie ciała w pozycji. Mimo luźnej, wesołej atmosfery obfitowała w konkretne wskazówki, pomysły, uważność i skupienie. Podobało mi się to, że zdjęcia można było na bieżąco podglądać, a co za tym idzie, weryfikować i poprawiać ułożenie ciała tak, by uzyskać jak najlepszy efekt. No i te momenty "mamy to!", gdy obie poczułyśmy, że zamierzony efekt został osiągnięty, albo jest dużo lepszy niż zamierzony ;) 

Na pewno będę wracać na kolejne sesje z nowymi pomysłami."

Ada

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_0232ig.jpg

"Agnieszka jest profesjonalistką w każdym calu. Szybko wyłapuje niuanse i jest bardzo elastyczna, jeśli chodzi o to, w którym kierunku idzie sesja. Jednocześnie jej profesjonalizm nie wyklucza tego, że po paru wymienionych słowach na początku spotkania sprawia, że można poczuć się swobodnie :) Na pewno 2 sesje, nad którymi miałam przyjemność z Agnieszką być, nie będą ostatnimi :) "

Małgosia

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_4035-L-grain_edited.jpg

"Od wielu lat interesuję się tym tańcem flamenco i choć obecnie mam przerwę taneczną, to zawsze będę miała do niego sentyment. Flamenco to nie tylko piękne sukienki, ale głównie charakter, ekspresja, mimika, dostojność, ale tez zabawa i radość. Sesja z P. Agnieszką wydobyła to wszystko w najlepszy sposób. Pozowanie było czystą przyjemnością, a efekt – pamiątką na całe życie.

Profesjonalne, ale przyjacielskie podejście, mnóstwo porad, aby efekt był jak najlepszy. Całe spotkanie utrzymane we flamencowym duchu – muzyka, makijaż, stroje, przepiękne światło i najlepsze wskazówki.

Poza pięknymi zdjęciami, to był wspaniale spędzony czas. Bardzo mój czas 😊 Polecam wszystkim!"

Marzena

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_9824pre_edited_edited.jpg

"Agnieszka jest profesjonalistką w każdym calu. Szybko wyłapuje niuanse i jest bardzo elastyczna, jeśli chodzi o to, w którym kierunku idzie sesja. Jednocześnie jej profesjonalizm nie wyklucza tego, że po paru wymienionych słowach na początku spotkania sprawia, że można poczuć się swobodnie :) Na pewno 2 sesje, nad którymi miałam przyjemność z Agnieszką być, nie będą ostatnimi :) "

Zuzia

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_0152_MARIOLA_DUBIEL_edited.jpg

"Sesja z Agnieszką była cudowna! Atmosfera, którą tworzy sprawia, że pozowanie przychodzi naprawdę łatwo. Nie brakuje uśmiechu i co ważne profesjonalizmu, czego efektem są niezwykłe zdjęcia, ale też miłe wspomnienia z czasu ich powstawania Szczerze polecam!"

Mariola

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_6531_edited.jpg

"Aga to profesjonalistka: skupiona, zdecydowana i pewna w tym co robi, jednocześnie stwarzająca miłą i serdeczną atmosferę podczas sesji. Zdjęcia przepiękne i nieoczywiste - wydobywające 'to coś'. Wspaniała pamiątka."

Karolina

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_2793_resize_edited.jpg

"Pozowanie przed obiektywem może być trudne. Aga udowadnia, że nie musi tak być. Atmosfera podczas sesji była wyborna. Po dosłownie kilku pierwszych klatkach zapomniałam, że mam kompleksy, a zdjęcia potwierdziły, że wprawne oko Agi - fotografa potrafi ująć chwilę, wyciskając z niej samo dobro. Jestem zachwycona kobiecą sesją, którą zrobiła mi Aga. Zdjęcia powiększone wiszą na ścianie. Czy to już narcyzm? Zasłaniam się tym, że stałam się częścią dzieła sztuki stworzonego przez Agę 😉 dziękuję 😍😍😍 "

Marta

kobieca sesja zdjęciowa

aFOTO_9778_edited_edited.jpg

"Aga, praca z Tobą to było cudowne doświadczenie i mega przeżycie! Jeszcze raz wielkie podziękowania za profesjonalizm, cierpliwość i Twoje wyjątkowe OKO Nawet ktoś tak nieobyty z aparatem jak ja może liczyć na pełne wsparcie i super efekt. Na pewno jeszcze będziesz miała ze mną do czynienia"

Ola

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_8641kol_kw_resize.jpg

"Sesja z Agą to prawdziwa przyjemność! Poza pełnym profesjonalizmem spotkanie w studio była zwyczajnie kreatywną zabawą ze światłem, ustawieniem ciała i rekwizytami. Celne wskazówki i bystre oko fotografki wychwytywało elementy, które mogę poprawić, aby ostatecznie zdjęcie zapierało dech w piersi. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy, polecam całym sercem i chętnie wrócę na kolejną rundę - z innymi asanami 🙂"

Ala

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_7730_edited.jpg

"Sesja była naprawdę profesjonalnie przygotowana. Światła i umiejętności fotograficzne AFOTO Agnieszka Łukaszewicz  zrobiły robotę! Dziękuję za super zdjęcia"

Piotr

sesja zdjęciowa jogi

bottom of page