top of page

KOBIETA

Ogromna wrażliwość, temperament i emocjonalność. Za to kocham pracować z kobietami. Za każdym razem jest inaczej, bo to Ty nadajesz charakter sesji. Pracuję z Tobą i dla Ciebie.

Sesja kobieca to święto. To czas dla Ciebie. To kilka godzin w czasie których jesteś na pierwszym miejscu. Twoim makijażem oraz fryzurą zajmie się doświadczona wizażystka. Ja zaproponuję Ci przepiękną scenerię do zdjęć oraz światło, które podkreśli Twoje atuty, a ewentualne niedoskonałości skryje w głębokim cieniu. 

 

Nie musisz umieć pozować, nie musisz mieć doświadczenia przed obiektywem. Wystarczą Twoje chęci i otwartość na nowe doświadczenie. Na moich sesjach zawsze jest dużo śmiechu, jest kobieca energia i wspierająca atmosfera. 

aFOTO_1985kadrczb_resize.jpg

Jeśli będziesz tego potrzebowała to poprowadzę Cię przez całą sesję niemal “za rączkę”. Podpowiem pozy, zwrócę uwagę na oczy, uśmiech, ułożenie rąk i postawę. Co jakiś czas zobaczysz zdjęcia na ekranie komputera i upewnisz się, że idziemy w dobrą stronę.

Jeśli lubisz pozować i przychodzi Ci to z lekkością ograniczę swoje uwagi do niezbędnego minimum. Z chęcią zrealizuję Twoje pomysły, ale też zaproponuje Ci moje spojrzenie na daną pozę. Wszystko po to, by efekt końcowy spełnił Twoje oczekiwania.

aFOTO_2508_resize.jpg

Do każdej sesji podchodzę indywidualnie. Dużo pytam i jeszcze więcej słucham. Przed zdjęciami ustalimy nie tylko miejsce, ale również charakter zdjęć. Powiesz mi, czy wolisz zdjęcia portretowe czy całej sylwetki. Określisz czy podobają Ci się zdjęcia w bieliźnie, a może wolisz pozować w zwiewnych sukienkach i białej koszuli? Pomogę Ci w doborze stylizacji na zdjęcia, podpowiem, co jest najbardziej fotogeniczne. Jeśli zajdzie taka potrzeba przyniosę na sesję neutralne ubrania i dodatki. Możesz być pewna, że będzie pięknie.

aFOTO_2335_resize.jpg

Kobieca sesja zdjęciowa wzmocni Twoje poczucie własnej wartości. Przekonasz się jaka jesteś piękna i jak wielki masz w sobie potencjał. To zdjęcia, które robisz dla siebie, ale szybko przekonasz się, że gdy tylko zdecydujesz się pokazać odbitki bliskim osobom zbierzesz całe morze zasłużonych komplementów.

Przyjaciele i najbliżsi spojrzą na Ciebie inaczej, a nierzadko odkryją Twoje oblicze, którego kompletnie nie znają.  

 

My kobiety służymy wsparciem partnerom, dzieciom, przyjaciółkom i bywa, że na realizację własnych potrzeb i marzeń nie wystarcza nam już czasu i sił.  Nie zapominaj o sobie. Pielęgnuj rytuały, pozwalaj sobie na przyjemności i ciesz się każdym dniem. A jeśli czujesz, że kobieca sesja jest dla Ciebie, to koniecznie do mnie napisz. Do zobaczenia na sesji :)

bottom of page