top of page

CIAŁO

W ciele tkwi doskonałość i nieprawdopodobne piękno. Ciało zmienia się, pozwala się kształtować i przekazuje emocje. Jeden gest może powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Ja staram się ten gest uchwycić i zamrozić na matrycy aparatu. Jeśli się uda powstaje zdjęcie, którym zawsze chcę się z Wami podzielić.

cialoaFOTO_1726_MARIOLA_DUBIEL_resize_ed

Uwielbiam pracę z profesjonalistami, z osobami, które pracują z własnym ciałem od lat. Podziwiam ich za determinację, siłę i wytrzymałość. Swój podziw zamykam w formie poszczególnych kadrów. 

aFOTO_7635czb_edited.jpg

Ciało na moich fotografiach bywa jak rzeźba, jak idealna forma. To proces do którego dochodzimy z pozującą osobą przez poszczególne kadry. Dla mnie ważne są szczegóły. Ułożenie ręki, wygląd mięśni na brzuchu, kierunek w którym skierowana jest głowa. Wiem, że dla Ciebie również ma to wielkie znaczenie. Perfekcyjne ujęcia to wynik świetnej kondycji sportowca oraz optymalnego dla danej pozycji światła. Wówczas, jak w starej reklamie firmy Kodak, ja naciskam guzik, a aparat robi resztę.

aFOTO_8072_resize.jpg

Jeśli praktykujesz jogę, uprawiasz gimnastykę artystyczną, trenujesz akrobatykę lub po prostu jesteś w świetnej formie i chcesz ją pokazać na zdjęciach, to napisz do mnie. Gwarantuję, że razem stworzymy spektakularne kadry, które sprawią, że będzie rozpierała Cię duma. 

bottom of page