top of page

TANIEC

Taniec fascynuje mnie od lat. Połączenie lekkości ruchu z osobowością tancerza tworzy niezapomniany spektakl bez względu na to, czy oglądam go w teatrze czy przez obiektyw. Ten rodzaj sztuki szczególnie mnie porusza. To dlatego, kiedy lata temu kończyłam szkołę fotograficzną bez wahania wybrałam reportaż z bytomskiej szkoły baletowej. Tak zaczęła się moja przygoda z fotografowaniem tańca, którą teraz z radością kontynuuję. 

Fotografia tańca to połączenie talentu i zaangażowania tancerza z wizją fotografa. Zawsze mam pomysł na kolejną sesję i zasadę, by fotograficznie się nie powtarzać, by odkrywać nowe możliwości.

aFOTO_0450a.jpg

Fotografuję w studio i w plenerze. Gdy aura sprzyja i temperatura pozwala chętnie korzystam z naturalnego światła. Przemierzam Warszawę w poszukiwaniu kolejnych miejsc, które pozwolą wydobyć tancerza na pierwszy plan i jednocześnie zaakcentować miasto w którym robimy zdjęcia. 

01aFOTO_0583_MARIOLA_DUBIEL_czb.jpg

Taneczne sesje trwają do 3 godzin. To optymalny czas pozwalający na znalezienie wspólnej drogi do niezapomnianych ujęć. Przed sesją zawsze omawiamy jej charakter, strój, a bywa, że i konkretne pozycje pod które szukana jest lokalizacja. Wierzę, że odpowiednie przygotowanie do zdjęć daje spektakularne efekty w czasie fotografowania i ułatwia pracę po obydwu stronach obiektywu.

05aFOTO_0729_MARIOLA_DUBIEL_edited.jpg

Jeśli tańczysz i marzysz o pięknych artystycznych zdjęciach, które pokażą Twoją pasję i staną się niezapomnianym zapisem chwil to czekam na Ciebie. Do zobaczenia po drugiej stronie obiektywu.

bottom of page