top of page

ZAWIROWANIA

Studyjna sesja dla tancerek + portret

Kiedy: 18.09.2022 niedziela

dostępne godziny: 

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

Gdzie: Studio Ryś, ul. Stępińska 22/30, Warszawa.

Koszt sesji: 490 zł/5 zdjęć

Przy zamówieniu sesji do 13-go września 2 dodatkowe zdjęcia gratis. 

Tańczysz? Taniec klasyczny, tango, folk, bachata, współczesny, modern jazz ? Przyjdź na sesję zdjęciową i pokaż światu, że nie można od Ciebie oderwać wzroku.

Zapraszam tancerki i tancerzy na każdym poziomie zaawansowania oraz uczennice szkoły baletowej.

03aFOTO_0661_edited.jpg

W czasie naszego spotkania pozujesz godzinę w studio fotograficznym na planie zdjęciowym ze zwiewnymi tkaninami oraz na tle industrialnych okien. W czasie sesji zdążysz dwukrotnie się przebrać. 

 

Martwisz się, że nie wiesz co masz robić przed obiektywem? Spokojnie, przed sesją omówimy sobie pozy, pomysły i oświetlenie. Dzięki temu zdjęcia upłyną w miłej, radosnej i akceptującej atmosferze. Nie wierzysz? Zobacz co mówią o zdjęciach u mnie inni:

aFOTO_8214k.jpg

"Sesje fotograficzne kojarzą mi się ze stresem. Tym razem było inaczej. Doskonała atmosfera, pełen profesjonalizm, mnóstwo pomocnych wskazówek i pomysłów.

Każde zdjęcie jest, jak małe dzieło sztuki. Agnieszka przepięknie potrafi  uchwycić ruch, dopracować detal i nadać mu konkretny wyraz. Rozumie, o co chodzi w ruchu tanecznym i jak powinien być poprawnie wykonany (także żeby dobrze prezentował się na zdjęciu) Efekty sesji nie tylko spełniły moje oczekiwania, ale je przekroczyły.

Z całą pewnością, będę chciała wrócić do tej współpracy przy realizacji kolejnych projektów."

Asia

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_4033_edited.jpg

"Agnieszko, jestem przeszczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tak profesjonalnej sesji zdjęciowej <3  Dziękuję Tobie za tak piękne ujęcia. Nie ukrywałam tego już na samej sesji zdjęciowej widząc efekty pracy na bieżąco. Jestem przeszczęśliwa! :))) Spełniam swoje kolejne osobiste marzenie! Pierwszy raz w życiu spodobałam się sobie na tak wielu zdjęciach, a nie jest to proste samej będąc fotografem. Jestem wdzięczna również za pomoc i obecność Ady przy sesji. Efekt pracy powstał dzięki współpracy naszej trójki. Nie mogę się doczekać kolejnych wspólnych sesji. Szczerze polecam współpracę i sama dziękuje za polecenie Agnieszki  <3"

Bogusia

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_7120_vintage.jpg

"Sesja przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Fotografka bardzo dbała o to, żebym była zadowolona ze zdjęć - cierpliwie wykonywała kolejne, żeby dojść do tego, które będzie idealne. Bardzo fajna była też możliwość kontrolowania efektu pracy od razu na laptopie - było widać co można poprawić w ułożeniu i czy już osiągnęłyśmy pożądany cel. Kontakt po sesji był także znakomity - wysłanie zdjęć ekspresowe, a w trakcie obróbki dostosowanie się do mojej wizji. Jestem bardzo szczęśliwa, że wzięłam udział w sesji :)"

Kasia

sesja zdjęciowa tańca

Czego możesz się spodziewać biorąc udział w sesji?

  • osobistej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia ze zwiewnymi tkaninami oraz na tle industrialnych okien + portret

  • 5 wyretuszowanych zdjęć, każde w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie 10 zdjęć

  • galerii minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 5 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 50 zł. Uwaga, przy rezerwacji do 13-go września dostajesz ode mnie dodatkowe 2 zdjęcia. Warto!

  • wyjątkowej, radosnej i akceptującej atmosfery i świetnych chwil w kobiecym gronie​

aFOTO_0750p.jpg

Koszt sesji: 490 zł

 

Przy zamówieniu sesji do 13-go września 2 dodatkowe zdjęcia gratis. 

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę całej kwoty na konto tytułem:

sesja zawirowania (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660​

 

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

 

 

W wypadku rezygnacji:

do tygodnia przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

 

​​Jeśli udział w sesji uniemożliwi Ci choroba, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie za dopłatą 170 zł wynikającą z konieczności ponownego wynajmu studia. Zastrzegam możliwą zmianę miejsca sesji zdjęciowej.

aFOTO_2380.JPG
bottom of page