top of page

TANIEC

Studyjna sesja zdjęciowa. Profesjonalne zdjęcia 3h - 12 zdjęć

 

Kiedy: W tygodniu od poniedziałku do piątku.

Gdzie: Warszawa. Studio fotograficzne

 

Dla wszystkich, którzy kochają taniec. Ta sesja zdjęciowa przeznaczona jest zarówno dla solistów, jak i par. Zanim spotkamy się w fotograficznym studio wymieniamy się inspiracjami i dyskutujemy o stylistyce zdjęć. Doradzam jakie stroje wziąć na sesję w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. 

aFOTO-4140.jpg

W czasie zdjęć dbam nie tylko o piękne światło, ale pilnuję i podpowiadam jak ustawić się na planie, by wyglądać smukło i atrakcyjnie. Na bieżąco pokazuję efekty na laptopie, dzięki czemu od razu możemy wyeliminować błędy techniczne czy niekorzystne bądź mało fotogeniczne pozycje. Ten sposób pracy posiada również dodatkową zaletę w postaci ułatwionego pozowania. Szybko zorientujesz się w jaki sposób ustawiać się do obiektywu, ale wyglądać idealnie.

 

Podczas zdjęć możesz zmieniać stroje, buty i modyfikować fryzurę. Podpowiem Ci, które stylizacje dobrze korespondują z tłem i dobranym oświetleniem.

31styczenaFOTO_7855a_L.jpg

Czego możesz się spodziewać?

  • konsultacji przed sesją zdjęciową z omówieniem stroju, inspiracji i Twoich oczekiwań

  • 3-godzinnej sesji zdjęciowej

  • 2 planów zdjęciowych z różnym oświetleniem

  • 12 wyretuszowanych zdjęć, każde w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie 24 zdjęcia

  • galerii minimum 100 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 12 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 50 zł.

  • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery i świetnych chwil w kobiecym gronie

aFOTO_3997.jpg
aFOTO_2384.jpg

"Aga to profesjonalistka: skupiona, zdecydowana i pewna w tym co robi, jednocześnie stwarzająca miłą i serdeczną atmosferę podczas sesji. Zdjęcia przepiękne i nieoczywiste - wydobywające 'to coś'. Wspaniała pamiątka."

Karolina

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_4035-L-grain_edited.jpg

"Od wielu lat interesuję się tym tańcem flamenco i choć obecnie mam przerwę taneczną, to zawsze będę miała do niego sentyment. Flamenco to nie tylko piękne sukienki, ale głównie charakter, ekspresja, mimika, dostojność, ale tez zabawa i radość. Sesja z P. Agnieszką wydobyła to wszystko w najlepszy sposób. Pozowanie było czystą przyjemnością, a efekt – pamiątką na całe życie.

Profesjonalne, ale przyjacielskie podejście, mnóstwo porad, aby efekt był jak najlepszy. Całe spotkanie utrzymane we flamencowym duchu – muzyka, makijaż, stroje, przepiękne światło i najlepsze wskazówki.

Poza pięknymi zdjęciami, to był wspaniale spędzony czas. Bardzo mój czas 😊 Polecam wszystkim!"

 

Marzena

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_8332p.jpg

"Sesje fotograficzne kojarzą mi się ze stresem. Tym razem było inaczej. Doskonała atmosfera, pełen profesjonalizm, mnóstwo pomocnych wskazówek i pomysłów.

Każde zdjęcie jest, jak małe dzieło sztuki. Agnieszka przepięknie potrafi  uchwycić ruch, dopracować detal i nadać mu konkretny wyraz. Rozumie, o co chodzi w ruchu tanecznym i jak powinien być poprawnie wykonany (także żeby dobrze prezentował się na zdjęciu)

Efekty sesji nie tylko spełniły moje oczekiwania, ale je przekroczyły.

Z całą pewnością, będę chciała wrócić do tej współpracy przy realizacji kolejnych projektów."

 

Asia

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO-4410.jpg

Koszt sesji: 850 zł

 

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

bottom of page