POKOLENIA

Rodzinna sesja zdjęciowa dla 3 osób

Kiedy: według Waszych preferencji czasowych
Gdzie: Studio fotograficzne. Warszawa

Fotografię rodzinną kojarzymy jako zdjęcia małych dzieci i rodziców, czy wnuków z dziadkami. Nie da się ukryć, że tego typu sesje są rozczulające, ale czy powinny być zarezerwowane tylko na czas, gdy w rodzinie są małe dzieci? A co z nami, osobami dojrzałymi? Jaką wartość dla nas mają zdjęcia z własnymi rodzicami czy dziadkami - o ile ich jeszcze mamy?

aFOTO_9993.jpg

Wyobraźcie sobie jaką głębię ma artystyczna fotografia dwóch dojrzałych córek z mamą. Albo fotografia dziadka, ojca i prawie pełnoletniego syna. Podobieństwa, gesty, sposób w jaki układamy ciało, śmiejemy się jest z nami od pokoleń i widać to szczególnie na wspólnych fotografiach.

 

Doświadczenie tego rodzaju sesji zdjęciowej to ogromne przeżycie, które zostaje w rodzinie na długo. To emocje, radość, duma i szczęście z bycia razem, które zostaje uchwycone na zdjęciu, a potem cieszy i wzrusza przez lata. 

aFOTO_0372.jpg

Sesja POKOLENIA to propozycja przeżycia niezwykłej przygody razem.

W fotograficznym studio do zdjęć przygotuje Was wizażystka, która zadba o makijaże (subtelne w przypadku mężczyzn) oraz ułożenie włosów. Następnie będziecie mieli okazję pozować na różnych planach zdjęciowych przy odpowiednio dobranym oświetleniu. W czasie sesji możecie dwukrotnie przebrać się do kolejnych ujęć.

 

Jeśli do tej pory nigdy nie byliście w profesjonalnym fotograficznym studio, to możecie być pewni, że tego dnia poczujecie się jak filmowe gwiazdy. Tremę, która może pojawić się na początku naszego spotkania przegonimy akceptującą i wspierającą oraz rodzinną atmosferą.

aFOTO_0207.jpg

Czego możecie się spodziewać kupując sesję POKOLENIA:

 

  • eleganckiego imiennego zaproszenia, jeśli sesja jest prezentem

  • doradztwa w zakresie przygotowania do sesji, doboru ubrań i dodatków,

  • profesjonalnego makijażu oraz stylizacji włosów wykonanego przez wizażystkę specjalizującą się w sesjach zdjęciowych,

  • 2-godzinnej sesji zdjęciowej

  • 5 wydrukowanych na wysokiej klasy papierze fotografii w ozdobnej teczce na zdjęcia (każda osoba biorąca udział w sesji otrzyma 5 identycznych wydruków z wybranych wspólnie zdjęć)

  • fotografii w rozmiarze 30 x 40 cm oprawionej w ramy z passepartout lub w formie wydruku pokrytego akrylem, który daje efekt nałożonego na zdjęcie połyskującego grubego szkła dodającego zdjęciu głębi optycznej. 

  • galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Można zamówić wydruk dodatkowych ujęć lub kadry w wysokiej rozdzielczości.

aFOTO_0666.jpg

Koszt sesji dla 3 osób: 2490 zł

 

Dodatkowa osoba: 600 zł

Dodatkowe zdjęcia poza pakietem: 80 zł/szt

 

Zamówienia: pr@afoto.pl lub tel. 502 585 980

 

 

Sesja POKOLENIA to wspólne wzruszenia i emocje oraz pamiątka w postaci fotografii, którą można wyeksponować w salonie. To Wasz czas do którego będziecie mogli zawsze wrócić w myślach i Wasze źródło siły. Każda rodzina zasługuje na takie przeżycie. Szczerze polecam.