top of page

SENSUAL 

Zmysłowa sesja kobieca

 

Kiedy: W tygodniu od poniedziałku do piątku.

Gdzie: Warszawa. Elegancki apartament lub studio fotograficzne.

Podobno najpiękniejsze prezenty to te, które robimy sobie same. 

Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo i marzysz, by przez kilka godzin świat kręcił się tylko wokół Ciebie, to jesteś w dobrym miejscu. W czasie tej sesji tego doświadczysz. Fotografia kobieca to celebracja chwili i wyjątkowa atmosfera, której wspomnienia zostają na długo. 

aFOTO_8459.jpg

Sesja SENSUAL to również idealny upominek dla dziewczyny, żony lub przyjaciółki. 

Kupując ją na prezent dostajesz eleganckie, imienne zaproszenie, które wręczasz w ramach podarunku. Zaproszenie jest ważne rok. 

Wszystkie szczegóły sesji, jej charakter, wymarzone kadry, stylizacje omawiam przed naszym spotkaniem i uważnie słucham Twoich oczekiwań. Podpowiadam jak się przygotować i co zabrać na zdjęcia, byś mogła cieszyć się przepięknymi fotografiami.

18_aFOTO_1824b.jpg

Czego możesz się spodziewać biorąc udział w sesji zdjęciowej SENSUAL?

 

  • eleganckiego, imiennego zaproszenia - jeśli sesja jest prezentem,

  • doradztwa w zakresie przygotowania do sesji, doboru ubrań i dodatków,

  • profesjonalnego makijażu oraz stylizacji włosów wykonanego przez wizażystkę specjalizującą się w sesjach zdjęciowych,

  • osobistej 3-godzinnej sesji, której efektem będą zmysłowe zdjęcia,

  • 5 wydrukowanych na wysokiej klasy papierze fotografii zamkniętych w ręcznie robionym pudełku w Twoim ulubionym kolorze. 

  • galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. 

aFOTO_8501-czb-2.jpg

Zmysłowa sesja kobieca odbywa się w wyjątkowej, radosnej i akceptującej atmosferze

w kobiecym gronie. 

 

Zdjęcia wybrane do druku są poddawane naturalnemu retuszowi oraz postprodukcji w ramach której można zmienić ich kolor np. na czarno-biały i nadać im artystycznego charakteru (efekt retro, filmowy itd.) Do każdej sesji proponuję indywidualne rozwiązania pasujące do charakteru zdjęć. 

 

Po skończonej sesji wybierasz papier na jakim zostaną wydrukowane zdjęcia oraz kolor pudełka. Obejrzysz i dotkniesz jak różne mogą być rodzaje druku i papiery oraz sposoby oprawy zdjęć. Zdecydujesz, który z nich jest najbardziej w Twoim guście. 

aFOTO_3351.jpg

Co mówią kobiety po moich sesjach?

 

"Aga, praca z Tobą to było cudowne doświadczenie i mega przeżycie! Jeszcze raz wielkie podziękowania za profesjonalizm, cierpliwość i Twoje wyjątkowe OKO. Nawet ktoś tak nieobyty z aparatem jak ja może liczyć na pełne wsparcie i super efekt.” Ola

 

"Pozowanie przed obiektywem może być trudne. Aga udowadnia, że nie musi tak być. Atmosfera podczas sesji była wyborna. Po dosłownie kilku pierwszych klatkach zapomniałam, że mam kompleksy, a zdjęcia potwierdziły, że wprawne oko Agi - fotografa potrafi ująć chwilę, wyciskając z niej samo dobro. Jestem zachwycona kobiecą sesją, którą zrobiła mi Aga. Zdjęcia powiększone wiszą na ścianie. Czy to już narcyzm? Zasłaniam się tym, że stałam się częścią dzieła sztuki stworzonego przez Agę 😉 dziękuję 😍😍😍 " Marta

 

"Sesja z Agnieszką była cudowna! Atmosfera, którą tworzy sprawia, że pozowanie przychodzi naprawdę łatwo. Nie brakuje uśmiechu i co ważne profesjonalizmu, czego efektem są niezwykłe zdjęcia, ale też miłe wspomnienia z czasu ich powstawania Szczerze polecam!" Mariola

aFOTO_1985-2.jpg

Cena dostępna po konsultacji, zapraszam do kontaktu:

pr@afoto. pl lub tel. 502 585 980

AW9A5835.JPG

Kobieca sesja zdjęciowa jest jak SPA dla umysłu. Wzmacnia poczucie własnej wartości, podbudowuje, dodaje pewności siebie. Pamiątka w postaci profesjonalnie wykonanych fotografii to pudełko mocy do którego można w dowolnym momencie wrócić i poczuć się wspaniale. Niezapomniany i wyjątkowy prezent, który szczerze polecam.

bottom of page