top of page

ROZPAL ZMYSŁY

Kusząca sesja zdjęciowa

Kiedy: 23 kwietnia 2023 (niedziela)

dostępne godziny:

13:00

14:00

15:00

16:30

17:30 


Gdzie: Warszawa. Bat Studio, Żoliborz.

Koszt: 499 zł/5 zdjęć

Przy rezerwacji do 17 kwietnia dostajesz ode mnie 2 dodatkowe zdjęcia. Warto!

Na tej sesji historię opowie Twoje ciało. Nawet, jeśli wydaje Ci się, że nie jest doskonałe, to już po kilku chwilach zobaczysz jego piękno i zachwycisz się.

W czasie całego naszego spotkania możesz liczyć na wspaniałą, akceptującą atmosferę, moje wsparcie w doborze ubrań do zdjęć, oraz wskazówki dotyczące pozowania. Będziesz zaopiekowana, będziesz najważniejsza.

aFOTO_9999_131.jpg
aFOTO_3850.jpg

"Sesja była świetna a jej efekty jeszcze lepsze! Polecam wszystkich kobietom, żeby zrobiły sobie taki prezent 💛"

Ania

aFOTO_7284.jpg

"Najlepsza moja sesja"​

 

Ania

Przed sesją porozmawiamy telefonicznie lub mailowo o pomysłach i inspiracjach. Ustalimy garderobę, buty i dodatki. 

W czasie zdjęć będziesz miała stały podgląd naszej pracy na komputerze, by mieć pewność, że sesja idzie w kierunku, który Ci się podoba. Gwarantuję, że szybko przekonasz się jak pięknie wygląda Twoje ciało w teatralnym świetle, które może więcej ukrywać niż odsłaniać pozostawiając miejsce na niedopowiedzenia. 

 

Po sesji dostaniesz ode mnie minimum 50 zdjęć w niskiej rozdzielczości z logo spośród których wybierzesz najpiękniejsze kadry. Osoby, które miałam już przyjemność fotografować często mówią mi, że ten wybór, to właśnie najtrudniejsza część sesji, ponieważ tak wiele zdjęć jest pięknych. Nie martw się, w razie trudności z wyborem służę pomocą.

aFOTOkodak-6618.jpg

Czego możesz się spodziewać po udziale w sesji ROZPAL ZMYSŁY??

 

  • osobistej, godzinnej sesji zdjęciowej

  • 5 wyretuszowanych zdjęć, każde w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie 10 zdjęć

  • galerii minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 5 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 60 zł. Uwaga, przy rezerwacji do 17 kwietnia dostajesz ode mnie dodatkowe 2 zdjęcia. Warto!

  • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery

aFOTO_9999_313.jpg

Koszt sesji: 499 zł

 

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę całej kwoty na konto tytułem:

sesja Rozpal zmysły (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

 

W wypadku rezygnacji:

 do tygodnia przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

 

​​Jeśli udział w sesji uniemożliwi Ci choroba, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie za dopłatą 100 zł wynikającą z konieczności ponownego wynajmu studia. Zastrzegam możliwą zmianę miejsca sesji zdjęciowej.

aFOTO_9999_267.jpg
bottom of page