top of page

PRZYJACIÓŁKI

wspólna sesja zdjęciowa i czas dla Was na bycie razem

 

Kiedy: według Waszych preferencji czasowych

Gdzie: Apartament - Warszawa 

Przyjaźń to czas spędzony razem, wspólne emocje, wzruszenia i przeżycia. To relacje, które pielęgnujemy latami. Bardzo ważne momenty. 

Zapraszam na sesję zdjęciową PRZYJACIÓŁKI, która pozwoli Wam spędzić cały dzień i wieczór razem w cudownej atmosferze i doborowym towarzystwie. 

aFOTO_4961.jpg

Sesja PRZYJACIÓŁKI to wspaniały pomysł na prezent urodzinowy lub okolicznościowy z którego każda kobieta wyniesie wiele dla siebie. Waszym makijażem i fryzurą zajmie się wizażystka, która na co dzień pracuje przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Każda z Was będzie mogła poczuć się jak filmowa gwiazda w fantastycznym make-upie oraz świetnej fryzurze. Już sam ten moment przygotowań do zdjęć wprowadzi Was w szampański nastrój. 

 

W czasie naszego dnia zdjęciowego każda z Was będzie miała osobistą 2-godzinną sesję zdjęciową oraz wszystkie będziecie miały zdjęcia wspólne. Emocje gwarantowane!

aFOTO_4863.jpg
aFOTO_4485.jpg
aFOTO_5505.jpg

Charakter sesji osobistych dobierany jest indywidualnie. Może być to sesja kobieca, zmysłowa, portretowa czy wizerunkowa - jeśli akurat takich zdjęć potrzebujesz. Wizażystka przygotuje Cię zgodnie z Twoim życzeniem lub zaskoczy swoją propozycją pokazując Ci Twoją pięknie podkreśloną urodę.

 

Wspólne zdjęcia wykonamy w formie portretów, z których przygotuję Wam artystyczny kolaż oraz grupowych aranżacji według wcześniej omówionego pomysłu. To będzie Wasz czas do którego zawsze będziecie mogły wrócić z radością i o którym przypomną Wam fantastyczne zdjęcia wydrukowane na pięknym papierze. 

kolaz.jpg

Sesja PRZYJACIÓŁKI dedykowana jest dla maksymalnie 3 osób. Kupując sesję na prezent dostajesz eleganckie, imienne zaproszenie, które wręczasz w ramach podarunku. Zaproszenie jest ważne rok. 

 

Wszystkie szczegóły sesji, inspiracje i stylizacje omawiam z Wami wcześniej. Podpowiadam jak się przygotować i co zabrać na zdjęcia, by nasze spotkanie zaowocowało przepięknymi fotografiami.

aFOTO_5260.jpg

Czego możecie się spodziewać kupując sesję PRZYJACIÓŁKI?

 

  • eleganckiego imiennego zaproszenia,

  • doradztwa w zakresie przygotowania do sesji, doboru ubrań i dodatków,

  • profesjonalnego makijażu oraz stylizacji włosów wykonanego przez wizażystkę specjalizującą się w sesjach zdjęciowych,

  • osobistej 2-godzinnej sesji, której efektem będą indywidualne zdjęcia zgdonie z Twoimi oczekiwaniami

  • wspólnych zdjęć z Twoimi przyjaciółkami

  • 5 wydrukowanych na wysokiej klasy papierze fotografii z Twojej osobistej sesji zdjęciowej

  • 5 wydrukowanych na wysokiej klasy papierze Waszych fotografii grupowych 

  • kolażu z Waszych portretów

  • galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Można zamówić wydruk dodatkowych ujęć lub kadry w wysokiej rozdzielczości.

aFOTO_5204.jpg

Co mówią kobiety po moich sesjach?

 

"Jako osoba absolutnie przekonana, że "źle wychodzę na zdjęciach", na zaproszenie na kobiecą sesję zdjęciową zareagowałam z pewną nutą stresu... Przekonana, że z pewnością będę najgorszą modelką świata, trafiłam na plan zdjęciowy u Agnieszki. Moje przekonania rozwiał na szczęście w pył optymizm i ciepło prawdziwej artystki. Po chwili onieśmielenia i niepewności, moja cudowna pani fotograf, nie tylko pokazała mi jak korzystnie układać ciało, by dobrze wyglądać na zdjęciach- co zapewne przyda się też w przyszłości, ale sprawiła także, że pozowanie do zdjęć okazało się świetną zabawą. Efekty sesji mnie urzekły. Zdjęcia będą pamiatką na całe życie, a ja będę zawsze ciepło wspominać magiczną atmosferę chwil, w których powstały. Dziękuję:)" Marta

 

"Biorąc udział w sesji "Przyjaciółki" nie spodziewałam się, że z całego prawie dnia wypełnionego zabawą, rozmowami, śmiechem i przebierankami (czyli tym co lubią każde dziewczyny) może powstać takie arcydzieło zdjęciowe, jakie dostałyśmy my. Zostałyśmy całkowicie dopieszczone w czasie sesji, a efekt końcowy jest niesamowity! Pamiątkę mamy do końca życia, a nasze zdjęcia solo są dodatkowo świetnym prezentem dla mężów :)

Było przytulnie, słodko a przy tym mega profesjonalnie. Polecam wszystkim chcącym odlecieć na chwilę od codzienności." Marta

"Czy sesja przyjaciółkowa to coś, co można sobie  wyobrazić jako najlepszy prezent na urodziny? ZDECYDOWANIE TAK! Mnie właśnie taki prezent spotkał i jestem doskonałym przykładem, że był to strzał w 10!  Wspólne przebieranki, profesjonalny make up, wszystko uwiecznione przez profesjonalną fotografkę, która sprawiła, że czułyśmy się jak gwiazdy na sesji do Vogue. Zdjęcia wyszły cudowne, zarówno te wspólne, jak i te samodzielne. Doskonałe uwieńczenie kilkunastu lat przyjaźni, którym można udekorować swoją przestrzeń. Dziękuję za wspaniały czas. To były piękne chwile, wspaniale uchwycone na fotografiach. Aż się chce więcej!" Marta

aFOTO_5183.jpg

Cena sesji dostępna po konsultacji, zapraszam do kontaktu

 

pr@afoto.pl lub tel. 502 585 980

Zdjęcia są nośnikiem emocji, a czas przeżyty w gronie przyjaciół ma ogromną wartość. Pamiątka w postaci profesjonalnie wykonanych fotografii jest jak talizman do którego można w dowolnym momencie wrócić i poczuć się wspaniale. 

 

Ta sesja to zdecydowanie więcej niż zdjęcia. To Wasz wspólny czas, Wasze radości i zachyty, niezapomniana przygoda. Szczerze polecam.

bottom of page