top of page

PORTRET studyjny z artystycznym światłem

 

GDZIE: Warszawa. Studio fotograficzne.

KIEDY: W tygodniu od poniedziałku do piątku. 

 

Portret to fotografia skupiona na osobie, jej temperamencie i charakterze.

Każdy potrzebuje dobrego portretu, choć nie każdy o tym wie.

Udany portret to taki na którym lubisz siebie. Nie musisz patrzeć w obiektyw,

nie potrzebujesz poważnych ubrań, ale potrzebujesz być sobą.

aFOTO_7114.JPG

Zapraszam na sesję skupioną na Tobie i Twoich potrzebach. Z makijażem i fryzurą wykonaną przez wizażystkę specjalizującą się w charakteryzacji sesji zdjęciowych. Pamiętaj, że w dobrym makijażu nie chodzi o to, by Cię zmienić, ale by podkreślić Twoje naturalne atuty i pokazać Twoje piękno, dlatego zawsze rekomenduję profesjonalny make-up i stylizację włosów.

 

Portret to coś więcej niż zdjęcie do dowodu, to sposób autoprezentacji i wyrażania siebie. Każdy z nas potrzebuje dobrego portretu, którym podzieli się z innymi w postacie zdjęcia profilowego w social mediach, który będzie wyświetlał się w popularnych komunikatorach i na telefonie lub takiego, który można oprawić i postawić na biurku czy podarować bliskiej osobie. 

aFOTO_6731.jpg

Portretowe zdjęcia bardzo mocno oddziałują na innych. Patrzymy na portretową fotografię i od razu coś wiemy o osobie ze zdjęcia (a przynajmniej tak nam się wydaje). Dobry, profesjonalny portret wpływa budująco na nasz wizerunek w oczach innych. Może budzić sympatię, szacunek, skracać dystans, ale też dodawać tajemniczości czy intrygować. 

 

Sesja zdjęciowa PORTRET to też prezent uniwersalny, a jednocześnie bardzo osobisty. Przygoda, która na długo zapada w pamięć i miłe chwile z namacalną pamiątką w postaci zdjęć.

aFOTO_0727.jpg

Czego możesz się spodziewać na sesji PORTRET z artystycznym światłem?

  • osobistej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia portretowe

  • profesjonalnego makijażu oraz fryzury wykonanej przez wizażystkę

  • 5 gotowych zdjęć z naturalnym retuszem i postprodukcją wydrukowanych na wybranym papierze.  Każda fotografia zostaje przygotowana w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie otrzymujesz 10 zdjęć

  • galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo do wyboru. Możesz dodatkowo zamówić zdjęcia (80 zł/szt) i wydruk wybranych ujęć (wycena indywidualna wydruków w zależności od formatu)

  • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery podczas zdjęć

aFOTO_2992poprawione.jpg

Koszt sesji: 1200 zł/ 5 zdjęć

Dodatkowe zdjęcia poza pakietem: 80 zł/szt

Termin w weekend za dodatkową opłatą: 250 zł

Zamówienia: pr@afoto. pl lub tel. 502 585 980

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę kaucji 600 zł na konto tytułem:

kaucja portret (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

 

W wypadku rezygnacji:

do tygodnia przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kaucji. W przypadku rezygnacji na krócej niż 7 dni kaucja przepada.

 

​​Jeśli udział w sesji uniemożliwi Ci choroba, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie za dopłatą 250 zł wynikającą z konieczności ponownej organizacji sesji.

bottom of page