top of page

POKOLENIA

Rodzinna sesja zdjęciowa dla 3 osób

Kiedy: według Waszych preferencji czasowych
Gdzie: Studio fotograficzne. Warszawa

Fotografię rodzinną kojarzymy jako zdjęcia małych dzieci i rodziców, czy wnuków z dziadkami. Nie da się ukryć, że tego typu sesje są rozczulające, ale czy powinny być zarezerwowane tylko na czas, gdy w rodzinie są małe dzieci? A co z nami, osobami dojrzałymi? Jaką wartość dla nas mają zdjęcia z własnymi rodzicami czy dziadkami - o ile ich jeszcze mamy?

aFOTO_9993.jpg

Wyobraźcie sobie jaką głębię ma artystyczna fotografia dojrzałej córki z mamą. Albo fotografia dziadka, ojca i prawie pełnoletniego syna. Podobieństwa, gesty, sposób w jaki układamy ciało, śmiejemy się jest z nami od pokoleń i widać to szczególnie na wspólnych fotografiach.

 

Doświadczenie tego rodzaju sesji zdjęciowej to przeżycie, które zostaje w rodzinie na pokolenia.  Emocje, duma i szczęście z bycia razem, zostaje uchwycone na fotografii, która wraz z upływem lat nabiera coraz większej wartości.

aFOTO_3795kadr_small.JPG

Sesja POKOLENIA to propozycja przeżycia niezwykłej przygody razem.

W fotograficznym studio do zdjęć przygotuje Was wizażystka, która zadba o makijaże (subtelne w przypadku mężczyzn) oraz ułożenie włosów. Następnie będziecie mieli okazję pozować na różnych planach zdjęciowych przy odpowiednio dobranym oświetleniu. 

 

Jeśli do tej pory nigdy nie byliście w profesjonalnym, fotograficznym studio, to możecie być pewni, że tego dnia poczujecie się jak na filmowym planie. Tremę, która może pojawić się na początku naszego spotkania, przegonimy akceptującą i wspierającą atmosferą.

aFOTO_0372.jpg

Co jest w ofercie sesji POKOLENIA:

 

  • eleganckie imienne zaproszenie, jeśli sesja jest prezentem

  • doradztwo w zakresie doboru ubrań i dodatków 

  • profesjonalny makijaż oraz stylizacja włosów 

  • 4-godzinne spotkanie na sesji zdjęciowej

  • 5 wydrukowanych fotografii w passe-partout w ręcznie robionym pudełku. Każda z osób otrzymuje 5 identycznych wydruków z wybranych wspólnie zdjęć. Kolory i rozmiary pudełek wybierają indywidualnie.

  • galeria minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Można zamówić dodatkowe ujęcia w wysokiej rozdzielczości w cenie 80 zł/szt.

aFOTO_0666.jpg

Koszt sesji dla 3 osób: 3090 zł

Koszt sesji dla 2 osób: 2490 zł

Dodatkowa osoba: 600 zł

Dodatkowe zdjęcia poza pakietem: 80 zł/szt

Termin w weekend za dodatkową opłatą: 250 zł

Sesja dedykowana jest osobom dorosłym i dzieciom powyżej 12-go roku życia. Młodsze dzieci zapraszam bezpłatnie na ostatnie 15 minut sesji.

 

Zamówienia: pr@afoto.pl lub tel. 502 585 980

 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę kaucji 1000 zł na konto tytułem:

kaucja pokolenia (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

 

W wypadku rezygnacji:

do tygodnia przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kaucji. W przypadku rezygnacji na krócej niż 7 dni kaucja przepada.

 

​​Jeśli udział w sesji uniemożliwi Ci choroba, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie za dopłatą 600 zł wynikającą z konieczności ponownej organizacji sesji.

bottom of page