top of page

POLE DANCE PHOTO DAY

Studyjna sesja zdjęciowa + przygotowanie do zdjęć z Agnieszką Dawidowicz-Karaszewską

Kiedy: 16 lipca 2022 (sobota)

dostępne godziny:

10:45

11:45

12:45  - zarezerwowane

14:00

15:00 - zarezerwowane

16:00 - zarezerwowane


Gdzie: ObiektywnieArt ul. Fasolowa 13 lok. U4 , Warszawa Ursus

Koszt sesji: 470 zł/5 zdjęć

 

Przy zamówieniu sesji do 10-go lipca 3 dodatkowe zdjęcia gratis. 

 

Przyjdź na sesję z koleżanką, a każda z Was dostanie 50 zł rabatu. Warto!

aFOTO_8200b.jpg

Zostań bohaterką artystycznych zdjęć na których Twoje ciało będzie wyglądać bosko. Przyjdź na POLE DANCE PHOTO DAY i zaprezentuj swoje popisowe figury. Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska pomoże Ci dobrać odpowiednie pozy i tak ustawić ciało, by zachwycać nawet jeśli jesteś dopiero początkująca.

 

Sesja przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Dzięki wsparciu trenerki masz pewność, że będziesz wyglądać dobrze, bo instruktorka dobierze dla Ciebie figury na Twoim poziomie. 

 

W czasie POLE DANCE PHOTO DAY nie zabraknie wirujących wokół sylwetki tkanin z których słyną moje sesje. 

aFOTO_8486a.jpg

Dzięki temu, że w czasie jednego dnia sfotografuję wiele dziewczyn to cena sesji jest znacząco niższa od sesji indywidualnej. Koszt wynajmu studia i organizacja zdjęć rozkłada się na wszystkie pozujące osoby. Biorąc udział w dniu zdjęciowym POLE DANCE możesz również liczyć na wsparcie techniczne od doświadczonej trenerki.

 

POLE DANCE PHOTO DAY to niecodzienne spotkania. Rozgrzewając się do zdjęć możesz obserwować inne dziewczyny oraz od razu wejść w niezwykłą atmosferę sesji. Biorąc udział w wydarzeniu doświadczysz niesamowitej energii, sporej dawki inspiracji, a co najważniejsze zobaczysz siebie w zupełnie nowym świetle.

aFOTO_8095b.jpg

Jak wygląda POLE DANCE PHOTO DAY?

 

W czasie godzinnej sesji zdjęciowej pozujesz z fruwającymi tkaninami.  Efektem sesji będą zdjęcia,  które samodzielnie wybierzesz. W czasie fotografowania zawsze pokazuję na bieżąco efekty sesji na komputerze, by upewnić się, że idziemy w dobrą stronę i móc skorygować ułożenie ciała. 

aFOTO_8018b.jpg

Czego możesz się spodziewać po udziale w POLE DANCE PHOTO DAY?

 

  • godzinnej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia na białym tle 

  • mentalnego i tanecznego treningu, który doda Ci pewności siebie przed obiektywem

  • 5 wyretuszowanych zdjęć, każde w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie 10 zdjęć. 

  • galerii minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 5 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 50 zł. Uwaga, przy rezerwacji do 10-go lipca dostajesz ode mnie dodatkowe 3 zdjęcia. Warto!

  • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery

aFOTO_8388.jpg

O organizatorkach:

 

Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska -  instruktorka pole dance i stretchingu, trenerka rolowania. Właścicielka http://www.spinproject.pl/

 

Agnieszka Łukaszewicz - fotografka zafascynowana tańcem i ruchem. Właścicielka agencji fotograficznej afoto.pl, która w odskoczni od komercyjnych zleceń realizuje swoje artystyczne projekty z udziałem tancerzy, sportowców oraz osób otwartych na autorską fotografię.

aFOTO_8085b.jpg

Koszt sesji: 470 zł

 

Przy zamówieniu sesji do 10-go lipca 3 dodatkowe zdjęcia gratis. 

 

Poleć mnie! Przyjdź na sesję z koleżanką, a każda z Was dostanie 50 zł rabatu:)

 

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl

 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę całej kwoty na konto tytułem:

 

sesja pole dance (imię i nazwisko)

 

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

 

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

 

 

W wypadku rezygnacji:

 

do tygodnia przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

 

​​Jeśli udział w sesji uniemożliwi Ci choroba, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie za dopłatą 170 zł wynikającą z konieczności ponownego wynajmu studia. Zastrzegam możliwą zmianę miejsca sesji zdjęciowej.

bottom of page