top of page

MAMA & CÓRKA

Najpiękniejszy prezent to emocje

Kiedy: według Waszych preferencji czasowych

Gdzie: Studio fotograficzne. Warszawa 

Podaruj swojej mamie lub córce wspólny czas razem wypełniony wzruszeniami. 

Zapraszam na kobiecą, ciepłą i wzmacniającą rodzinne więzi sesję zdjęciową, w czasie której towarzyszący Wam początkowo stres, zmienię w poczucie dumy i pewności siebie. 

Z sesji wyjdziecie szczęśliwe i radosne. Pięknie oprawione wspólne fotografie, staną się rodzinną pamiątką, która wraz z upływem czasu, będzie nabierała coraz większej wartości.

aFOTO_7805.jpg

Fotografuję w hollywoodzkim stylu, z rozmachem, profesjonalnym podejściem i ciepłym uśmiechem. Dbam, by każda osoba przed moim obiektywem czuła się komfortowo i dobrze.  Sesję wykonam w taki sposób, jakbym fotografowała Was na okładkę prestiżowego magazynu. 

Pracuję wyłącznie z najlepszymi makijażystkami, które malują do reklam, filmów i w telewizji. Potrafią przygotować do zdjęć zarówno młode, jak i dojrzałe twarze. Możesz być pewna, że Twoja uroda zostanie pięknie podkreślona, bez efektu przerysowania czy maski. 

Profesjonalny makijaż oraz fryzura każdej osoby potrwa około godzinę. 

aFOTO_6470-gr.jpg

Sfotografuję Was na różnych planach zdjęciowych przy odpowiednio dobranym oświetleniu, które podkreśli Wasze piękno. Możecie liczyć na zdjęcia zarówno osobno, jak i razem.

aFOTO_8090.jpg

Jeśli do tej pory nigdy nie byłyście w profesjonalnym, fotograficznym studio, to możecie mieć pewność, że tego dnia poczujecie się jak filmowe gwiazdy. Tremę, która może pojawić się na początku naszego spotkania przegonimy akceptującą i wspierającą atmosferą.

aFOTO_6213-gr.jpg

Co jest w ofercie sesji Mama & Córka:

 

  • eleganckie imienne zaproszenie, jeśli sesja jest prezentem

  • doradztwo w zakresie doboru ubrań i dodatków 

  • profesjonalny makijaż oraz stylizacja włosów 

  • 3-godzinne spotkanie na sesji zdjęciowej

  • 5 wydrukowanych fotografii w passe-partout w ręcznie robionym pudełku. Mama i córka otrzymują 5 identycznych wydruków z wybranych wspólnie zdjęć. Kolory i rozmiary pudełek wybierają indywidualnie.

  • galeria minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. 

aFOTO_6538.jpg

Pudełko ze zdjęciami

aFOTO_8459.jpg

Zaproszenie

aFOTO_8043.jpg

Cena sesji dostępna po konsultacji, zapraszam do kontaktu:

pr@afoto.pl lub tel. 502 585 980

Sesja dedykowana jest osobom dorosłym i dzieciom powyżej 12-go roku życia. Młodsze dzieci zapraszam bezpłatnie na ostatnie 15 minut sesji.

bottom of page