top of page

LADY IN RED

Sesja zdjęciowa ze stylistką gwiazd Karoliną Borowską i mistrzynią wizażu Agnieszką Jańczyk

Kiedy: 5 stycznia 2024 (piątek)

dostępne godziny:

9.00 

11:30

14:00 

Gdzie: Warszawa. Kamienica Studio. Starówka.

Koszt: 1890 zł/5 zdjęć

W cenie: Makijaż, fryzura oraz stroje, buty i dodatki przygotowane dla Ciebie przez stylistkę

Przy rezerwacji do 15.12 dostajesz ode mnie 2 dodatkowe zdjęcia. Warto!

Zrób prezent osobie, o którą powinnaś dbać i kochać najbardziej - sobie samej!

Zapraszam Cię na sesję, w której królować będziesz Ty, w towarzystwie zmysłowych odcieni czerwieni. 
Siła tego koloru wydobędzie z Ciebie pewność siebie i płomienne poczucie kobiecości.

Tajemnicza? Zalotna? Z pazurem? Ty decydujesz, jaka jest Twoja LADY IN RED.
 

08aFOTO-1498.jpg

Podczas naszego spotkania będziesz najważniejsza. Zaopiekuję się Tobą, doradzę Ci jak pozować i pomogę wydobyć na zdjęciach Twój prawdziwy temperament. Z sesji wyjdziesz z poczuciem miłości i dumy do swojego ciała i duszy.

 

Przed sesją oddam Cię w ręce profesjonalnej stylistki i dyplomowanej projektantki mody - ​Karoliny Borowskiej, która pracowała dla takich marek jak BOSS, Versace czy Polo Ralph Lauren. Karolina stylizuje edytoriale mody i pracuje z gwiazdami oraz na dużych planach zdjęciowych reklam i programów w Polsce. Jak sama mówi: "Uwielbiam sesje kobiece właśnie ze względu na możliwość pracy z kobietami i budowaniem ich pewności siebie."

 

Makijażem i stylizacją włosów zajmie się Agnieszka Jańczyk wizażystka gwiazd, posiadająca bogate doświadczenie zdobyte na planach filmowych oraz podczas produkcji reklam i teledysków. Dzięki jej umiejętnościom i wiedzy, Twoje piękno zostanie wyeksponowane w najlepszy możliwy sposób, co sprawi, że poczujesz się dumna ze swojego wyglądu.

Zapewniamy, że będziesz w najlepszych rękach!

aFOTO-1079.jpg

W czasie zdjęć będziesz miała stały podgląd naszej pracy na komputerze, aby mieć pewność, że sesja idzie w kierunku, który Ci się podoba. Gwarantuję, że poczujesz się zmysłowo, jak nigdy wcześniej!
 

 

Po sesji dostaniesz ode mnie minimum 50 zdjęć w niskiej rozdzielczości z logo spośród których wybierzesz najpiękniejsze kadry. Osoby, które miałam już przyjemność fotografować często mówią mi, że ten wybór, to właśnie najtrudniejsza część sesji, ponieważ tak wiele zdjęć jest pięknych. Nie martw się, w razie trudności z wyborem służę pomocą.

Czego możesz się spodziewać po udziale w sesji LADY IN RED?

 

  • osobistej, 2-godzinnej sesji zdjęciowej

  • 5 wyretuszowanych zdjęć, każde w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie 10 zdjęć

  • galerii minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 5 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 80 zł. Uwaga, przy rezerwacji do 15.12 dostajesz ode mnie dodatkowe 2 zdjęcia. Warto!

  • wyjątkowej radosnej, empatycznej i akceptującej atmosfery

aFOTO-3159_small.JPG

Koszt sesji: 1890 zł/5 zdjęć

 

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę 1000 zł na konto tytułem:

sesja Lady in Red (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

Dopłatę do sesji wykonujesz w momencie przekazania gotowych zdjęć.

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

 

W wypadku rezygnacji:

 do tygodnia przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

 

​​Jeśli udział w sesji uniemożliwi Ci choroba, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie za dopłatą 250 zł wynikającą z konieczności ponownego wynajmu studia. Zastrzegam możliwą zmianę miejsca sesji zdjęciowej.

!!!aFOTO-7604.jpg
bottom of page