top of page

FLAMENCO PHOTO DAY

Sesja zdjęciowa + wsparcie taneczne i mentalne - Karolina Łucznik

 

Kiedy: 19.07.2022

Gdzie: Studio Kamienica Warszawa

 

dostępne godziny:

10:00 (zarezerwowane)

11:00 (zarezerwowane)

12:00

13:00

14:00

 

Cena: 1200 zł/5 artystycznych fotografii w ręcznie robionym pudełku

Promocja: Zamów do 10-go lipca, a dostaniesz 3 dodatkowe zdjęcia gratis. 

Przyjdź na sesję z koleżanką, a każda z Was dostanie 100 zł rabatu :)

aFOTO_2776-L-kadr.jpg

Jeśli tańczysz i czujesz flamenco, to pora pokazać Twoją pasję na artystycznych fotografiach. Przyjdź na sesję zdjęciową FLAMENCO PHOTO DAY w czasie której, w kameralnej, akceptującej atmosferze pełnej humoru, poczujesz się jak gwiazda w blasku fleszy.

O Twój makijaż i fryzurę zadba doświadczona wizażystka. Do zdjęć mentalnie i tanecznie przygotuje Cię Karolina, a w czasie pozowania Twoje piękno wydobędzie skryta za obiektywem Agnieszka.

31styczenaFOTO_7855a_L.jpg

Czego możesz się spodziewać?

  • osobistej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia taneczne flamenco oraz portrety

  • profesjonalnego makijażu, który sprawi, że poczujesz się wspaniale oraz fryzury w stylu flamenco

  • mentalnego i tanecznego wsparcia od Karoliny, które doda Ci pewności siebie przed obiektywem 

  • 5 wydrukowanych, na wysokiej klasy, sztywnym papierze zdjęć w formacie 20x25 cm w stylowym, wykonywanym ręcznie pudełku z czerwonego płótna

  • galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 5 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 50 zł. Przy zamówieniu sesji do 10-go lipca 3 dodatkowe zdjęcia gratis

  • dobrze spędzonych chwil w kobiecym gronie

  • niezapomnianego czasu do którego wrócisz w myślach z radością

  • weź ze sobą ulubione stroje i dodatki. Dodatkowo kwiaty, ozdoby flamenco i wachlarze będą do nieodpłatnego wypożyczenia podczas sesji

aFOTO_4035.jpg

O organizatorkach:

Karolina Łucznik - choreografka, tancerka i pedagog tańca hiszpańskiego i flamenco. Mieszka i tworzy w Warszawie. Od wielu lat podnosi swoje umiejętności podczas wyjazdów do Hiszpanii, gdzie szkoli się u mistrzów tego gatunku. Taniec traktuje przede wszystkim jako środek do wyrażenia emocji płynących z muzyki. Łatwo nawiązuje bezpośredni i serdeczny kontakt z uczniami, a oni cenią ją za cierpliwość, dokładność i poczucie humoru. Uważa, że kostium i makijaż paradoksalnie pomagają wydobyć naturalność i rozbłysnąć przed obiektywem, co udowodni Ci podczas sesji. Więcej informacji o Karolinie: www.flamenco.warszawa.pl


Agnieszka Łukaszewicz - fotografka zafascynowana tańcem i ruchem. Właścicielka agencji fotograficznej afoto.pl, która w odskoczni od komercyjnych zleceń realizuje swoje artystyczne projekty z udziałem tancerzy, sportowców oraz osób otwartych na autorską fotografię. 

IMG_9891.JPG
!IMG_9933.JPG

Warunki rezerwacji:

Koszt sesji: 1200 zł

Przy zamówieniu sesji do 10-go lipca 3 dodatkowe zdjęcia gratis. 

Poleć mnie! Przyjdź na sesję z koleżanką, a każda z Was dostanie 100 zł rabatu :)

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę kaucji 400 zł na konto tytułem:

 

Flamenco Photo Day (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

 

Pozostałą kwotę rozliczamy gotówką w dniu sesji. W przypadku opłaty kaucji i nie pojawienia się na sesji kaucja przepada.

 

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

 

W wypadku rezygnacji:

 

​​Jeśli udział w sesji uniemożliwi Ci choroba, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie za dopłatą 170 zł wynikającą z konieczności ponownego wynajmu studia. Zastrzegam możliwą zmianę miejsca sesji zdjęciowej.

 

Vamos allá!

11lipiec_aFOTO_8003.jpg
bottom of page