top of page

BŁYSZCZĄCA AURA

Praktyka jogi z Dominiką Trabczyńską 

Portret kobiecy w obiektywie Agnieszki Łukaszewicz

 

Kiedy: 22.04.2023 sobota

Gdzie: Atelier Via Aroma (Babka Tower, Żoliborz), Warszawa

 

Godz:​ 10:00 - 16:00

 

Cena: 400 zł

Wydarzenie jest kameralne i zaplanowane dla 5 uczestniczek.

aFOTO_1296.jpg

Czy znasz to uczucie, kiedy po praktyce jogi świat jest jeszcze piękniejszy, energia odżywia Twoje ciało, a oczy wręcz promienieją blaskiem? A gdyby tak zatrzymać tę chwilę dla siebie na zawsze? W tym celu zapraszamy Cię na niezwykłe wydarzenie:

Błyszcząca Aura - Joga i Portrety dla Ciebie

Pierwsza część spotkania to 2,5-godzinne zajęcia jogi, prowadzone przez doświadczoną nauczycielkę Dominikę Trabczyńską. Dzięki nim odprężysz swój umysł i poruszysz życiową energią w taki sposób, by uzyskać efekt błyszczących oczu i spokoju w ciele. W wybranych momentach sesji zostanie zrobionych kilka ujęć reportażowych na pamiątkę dla każdej uczestniczki.


Bezpośrednio po praktyce jogi rozpoczniemy profesjonalną portretową sesję zdjęciową. To doskonała okazja, aby uwiecznić swoją promienną twarz i „uśmiechnięte” oczy na profesjonalnych zdjęciach! 📸

To wszystko w wyjątkowej przestrzeni ViaAroma, której właścicielka na zakończenie przygotowała dla uczestniczek niespodziankę.

aFOTO_1050.jpg

Co oferujemy?

  • 2,5-godzinne zajęcia jogi pod okiem certyfikowanej nauczycielki Dominiki Trabczyńskiej,

  • Profesjonalną sesję zdjęciową portretową, po której otrzymasz galerię 30 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo do wyboru. Spośród zdjęć wybierasz jedno, które zostanie poddane postprodukcji i przekazane w formie elektronicznej. Możesz zamówić dodatkowe kadry w wysokiej rozdzielczości w cenie 60 zł/szt.

  • Szczególne momenty i wyjątkowe emocje towarzyszące praktyce jogi zostaną uwiecznione w fotografii reportażowej. Po zakończeniu wydarzenia, każda uczestniczka otrzyma wybrane zdjęcia reportażowe na pamiątkę tego niezwykłego doświadczenia!

  • Unikalną atmosferę kameralnego kobiecego grona, w którym będziesz mogła poczuć się swobodnie.
     

aFOTO_4818.jpg

O organizatorkach:

Dominika Trabczyńska  - z wykształcenia matematyczka, z powołania nauczycielka jogi (certyfikowana) ucząca wg metody B.K.S. Iyengara(R) i działającą na rzecz wspólnoty jogicznej jako członkini zarządu Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Nieustannie rozwija swój warsztat nauczycielski (także w obszarze terapii jogą), szkoląc się pod okiem swojej mentorki Nataszy Moszkowicz, a także regularnie uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez wybitnych nauczycieli z Polski i z zagranicy (między innymi w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie - Indie). W nauczaniu zwraca szczególną uwagę na łączenie rozumienia z czuciem - pogłębianie praktyki z szacunkiem do siebie i swojego ciała.


Agnieszka Łukaszewicz - fotografka zafascynowana tańcem i ruchem. Właścicielka agencji fotograficznej afoto.pl, która w odskoczni od komercyjnych zleceń realizuje swoje artystyczne projekty z udziałem tancerzy, sportowców oraz osób otwartych na autorską fotografię. W czasie sesji zdjęciowych buduje przyjazną, akceptującą i radosną atmosferę, która otwiera osoby i pozwala poczuć się wyjątkowo. Tworzy fotografie pełne emocji.

aFOTO_4449.jpg
aFOTO_4734.jpg

Dlaczego warto się zdecydować?

Nasze wyjątkowe połączenie praktyki jogi z sesją zdjęciową pozwoli Ci nie tylko się zregenerować i naładować pozytywną energią, ale także uwiecznić piękno Twojej kobiecej duszy na profesjonalnych zdjęciach.

Wydarzenie odbędzie się w Atelier Via Aroma. To wyjątkowe miejsce, w którym na co dzień odbywają się warsztaty aromaterapii. To tutaj, otoczone wspaniałymi aromatami naturalnych olejków eterycznych, będziemy praktykować oraz pozować do zdjęć w naturalnym świetle. W międzyczasie, gdy kolejne uczestniczki będą się fotografować, będzie można odpocząć w urokliwym wnętrzu Atelier, napić się herbaty i porozmawiać.

Na koniec tego niezwykłego dnia, aromaterapeutka Edyta Tecław poprowadzi krótki wykład na temat olejków eterycznych, ich właściwości i zastosowania w codziennym życiu. Zdobędziesz cenne informacje, jak jeszcze lepiej zadbać o swój umysł i ciało.

Warunki rezerwacji:

Koszt praktyki jogi i sesji zdjęciowej: 400 zł

Zgłoszenia mailowo: dominika@isiayoga.pl

 

W celu rezerwacji miejsca proszę o wpłatę całej kwoty 400 zł na konto tytułem:

 

Błyszcząca aura. (imię i nazwisko)

mBank 09 1140 2004 0000 3002 7993 8515

 

W przypadku dokonania opłaty i nie pojawienia się na warsztacie płatność przepada.

W wypadku rezygnacji zwrot opłaty następuje tylko w przypadku zgłoszenia się chętnej uczestniczki na zwalniane miejsce.

 

Jeśli potrzebujesz faktury, to niezwłocznie po dokonaniu opłaty podeślij niezbędne dane mailem.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych opłatą.

 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

aFOTO_0623.JPG
bottom of page