top of page

PEŁNIA KOBIECOŚCI

Sesja zdjęciowa i spotkanie z coachem na 50-te urodziny

 

 

Świętuj 50-te urodziny w wyjątkowy sposób. Przeżyj dzień, w którym świat będzie kręcił się wokół Ciebie. Celebruj każdą chwilę. Ja zapiszę ją dla Ciebie za pomocą artystycznej fotografii.

 

“Pełnia Kobiecości” to wydarzenie, na które składa się sesja zdjęciowa oraz sesja coachingowa. Doświadczenie to pozwoli Ci odkryć siebie na nowo, a eleganckie pudełko ze zdjęciami będzie wspaniałą pamiątką.

GDZIE: Warszawa. Elegancki apartament lub studio fotograficzne.

KIEDY: W tygodniu od poniedziałku do piątku. 

aFOTO_7550.jpg

W pierwszej części spotkania, zapraszamy Cię na profesjonalną sesję coachingową, w czasie której będziesz miała okazję lepiej poznać tę wspaniałą osobę, którą sama jesteś. Okryjesz siebie na nowo, uświadomisz sobie swój potencjał i nabierzesz siły, by urzeczywistnić plany i marzenia.

Sesja coachingowa trwa 90 min.

aFOTO_8377.jpg

W drugiej części spotkania oferujemy niezapomnianą, profesjonalną sesję zdjęciową. Tutaj poczujesz się, jak gwiazda filmowa!

 

Do zdjęć przygotuje Cię wizażystka, specjalizująca się w sesjach zdjęciowych. Przygotuj się na profesjonalny make-up, który trwa około godzinę, przepięknie wymodeluje Twoją twarz i podkreśli Twoje piękno. Również Twoje włosy zostaną tak przygotowane, byś poczuła się dumna ze swojego wyglądu. Gdy zobaczysz się w lustrze - wzruszenie gwarantowane!

aFOTO_2508paspartou.jpg

Charakter sesji zdjęciowej omówimy tydzień wcześniej, byś mogła się przygotować i przynieść odpowiednie ubrania oraz dodatki.

Wspólnie wybierzemy odpowiedni dla Ciebie elegancki apartament lub studio fotograficzne.

Będziemy pracować w kobiecym gronie.

Przyjazna, pełna akceptacji i radości atmosfera- gwarantowana!

 

Nie musisz umieć pozować. Zaufaj fotografce! Poprowadzi Cię przez cały czas zdjęć, podpowie, a nawet pokaże jak się ustawić i co robić by wyglądać fantastycznie.

 

Sesja fotograficzna potrwa 2 godziny

AW9A5835.JPG
AW9A5857.JPG

Sama wybierzesz na jakim papierze oraz w jakiej formie zostaną wydrukowane Twoje zdjęcia. Fotografie mogą być oprawione w passe-partout lub podklejone na sztywnym kartonie. Obejrzysz i poczujesz pod palcami fakturę papieru. Dotkniesz ręcznie robionych pudełek i wybierzesz w jakiej oprawie będzie Twoje pudełko artystycznych fotografii.

aFOTO_7344.jpg

Czego możesz się spodziewać biorąc udział w sesji zdjęciowej PEŁNIA KOBIECOŚCI?

 

 • eleganckiego, imiennego zaproszenia - jeśli sesja jest prezentem,

 • doradztwa w zakresie przygotowania do sesji, doboru ubrań i dodatków,

 • profesjonalnego makijażu oraz stylizacji włosów wykonanego przez wizażystkę specjalizującą się w sesjach zdjęciowych,

 • osobistej 2-godzinnej sesji, której efektem będą kobiece zdjęcia,

 • 5 wydrukowanych na wysokiej klasy papierze fotografii zamkniętych w ręcznie robionym pudełku w Twoim ulubionym kolorze.

 • galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Można zamówić wydruk dodatkowych ujęć lub kadry w wysokiej rozdzielczości w cenie 100 zł/szt.

aFOTO_2525.jpg

Czego możesz oczekiwać po spotkaniu z coachem w czasie wydarzenia PEŁNIA KOBIECOŚCI? 

 • zobaczysz siebie w nowym świetle,

 • pogłębisz świadomość  tego kim jesteś i czego pragniesz,

 • odkryjesz swoje zasoby, z których być może do tej pory nie zdawałaś sobie sprawy,

 • nauczysz się używać swojej mocy, z której do tej pory nie korzystałaś,

 • zrobisz plan działania, który przybliży Cię do spełnienia marzeń

O nas:

21199445_1650301384989832_2246747403360844712_o.jpg

Gosia Biniek

Coach, Psycholożka, Trenerka rozwoju osobistego, Doradczyni zawodowa

Ukończyła Uniwersytet Humanistyczny SWPS na kierunku Psychologia Społeczna ze specjalizacją Trener i Doradca zawodowy oraz Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu. 

Od 2016 r prowadzi life-coaching i coaching kariery, z sukcesami pomagając osobom na różnych etapach kariery zawodowej i życia osobistego. Wspiera w procesach radzenia sobie ze stresem, zwiększenia samooceny, automotywacji i poszerzania samoświadomości. 

Swoją siłę i skuteczność czerpie z wiedzy, intuicji, wnikliwego słuchania i obserwacji oraz ciekawości drugiego człowieka.

www.projektprzemiana.pl

aFOTO_8646.jpg

Agnieszka Łukaszewicz

Fotografka, właścicielka agencji aFoto

fotografka zafascynowana pięknem ludzkiego ciała, tańcem i ruchem. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Śląskim. Właścicielka Agencji fotograficzno-reklamowej AFOTO www.afoto.pl.

 

W oderwaniu od komercyjnych, reklamowych zleceń w ramach projektu AFOTO AFTER HOURS www.afterhours.afoto.pl tworzy fotografie pełne emocji.

 

W czasie sesji zdjęciowych buduje przyjazną, akceptującą i radosną atmosferę, która otwiera osoby i pozwala poczuć się wyjątkowo.

Co mówią kobiety po moich sesjach?

 

"Aga, praca z Tobą to było cudowne doświadczenie i mega przeżycie! Jeszcze raz wielkie podziękowania za profesjonalizm, cierpliwość i Twoje wyjątkowe OKO. Nawet ktoś tak nieobyty z aparatem jak ja może liczyć na pełne wsparcie i super efekt.” Ola

 

"Pozowanie przed obiektywem może być trudne. Aga udowadnia, że nie musi tak być. Atmosfera podczas sesji była wyborna. Po dosłownie kilku pierwszych klatkach zapomniałam, że mam kompleksy, a zdjęcia potwierdziły, że wprawne oko Agi - fotografa potrafi ująć chwilę, wyciskając z niej samo dobro. Jestem zachwycona kobiecą sesją, którą zrobiła mi Aga. Zdjęcia powiększone wiszą na ścianie. Czy to już narcyzm? Zasłaniam się tym, że stałam się częścią dzieła sztuki stworzonego przez Agę 😉 dziękuję 😍😍😍 " Marta

aFOTO_9750.jpg

Koszt wydarzenia PEŁNIA KOBIECOŚCI: 1950 zł

Dodatkowe zdjęcia poza pakietem: 100 zł/szt

Termin w weekend za dodatkową opłatą: 250 zł

 

Zamówienia: pr@afoto.pl lub tel. 502 585 980

 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę na konto kaucji 500 zł tytułem:

 

Urodziny 50 (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

 

Dane organizatora: AFOTO Agnieszka Łukaszewicz ​

Wystawiam fv VAT.


 

PEŁNIA KOBIECOŚCI to doświadczenie, które zostanie w Tobie na długo. Wzmocnisz poczucie własnej wartości, dodasz sobie pewności siebie i poczujesz się świetnie. 

Polecam wydarzenie PEŁNIA KOBIECOŚCI jako prezent dla siebie samej, przyjaciółki, mamy lub żony. Kupując na prezent dostajesz eleganckie, imienne zaproszenie, które wręczasz w ramach podarunku. Zaproszenie jest ważne rok. 

bottom of page