top of page

YOGA PHOTO DAY

Studyjna sesja zdjęciowa 

Kiedy: 24 marca 2022 (czwartek)

dostępne godziny:

10:15

11:15- zajęte

12:30 - zajęte

13:45 - zajęte

14:45 - zajęte

15:45 - zajęte


Gdzie: Warszawa. Kapsel Studio. Praga-Południe.

YOGA PHOTO DAY to wydarzenie organizowane przez mnie cyklicznie w czasie którego pozują po sobie joginki i jogini. Dzięki temu, że w czasie jednego dnia fotografuję wiele osób to cena sesji jest znacząco niższa od sesji indywidualnej. Koszt wynajmu studia i organizacja zdjęć rozkłada się na wszystkich pozujących.

 

YOGA PHOTO DAY to niecodzienne spotkania. Rozgrzewając się do zdjęć możesz obserwować inne osoby oraz od razu wejść w niezwykłą atmosferę sesji. Biorąc udział w wydarzeniu doświadczysz niesamowitej energii, sporej dawki inspiracji, a co najważniejsze zobaczysz siebie w zupełnie nowym świetle.

aFOTO_1812_edited.jpg
aFOTO_7635czb_edited.jpg

"Sesja była naprawdę profesjonalnie przygotowana. Światła i umiejętności fotograficzne   

AFOTO Agnieszka Łukaszewicz 

 zrobiły robotę! Dziękuję za super zdjęcia"​

Piotr

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_8829_resize.jpg

"Sesja z Agą to prawdziwa przyjemność! Poza pełnym profesjonalizmem spotkanie w studio była zwyczajnie kreatywną zabawą ze światłem, ustawieniem ciała i rekwizytami. Celne wskazówki i bystre oko fotografki wychwytywało elementy, które mogę poprawić, aby ostatecznie zdjęcie zapierało dech w piersi. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy, polecam całym sercem i chętnie wrócę na kolejną rundę - z innymi asanami 🙂"​

 

Ala

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_4278_edited.jpg

"Bardzo dziękuję za wspaniałą sesję zdjęciową.  Atmosfera i profesjonalizm fotografki Agnieszki na najwyższym poziomie.  Polecam wszystkim"

Nadiia

sesja zdjęciowa jogi

2022.02.01_04.jpg

Jak wygląda YOGA PHOTO DAY?

 

W czasie godzinnej sesji zdjęciowej pozujesz na dwóch planach zdjęciowych, pod które przygotowujesz wcześniej asany.  Efektem sesji będą zdjęcia jogowe, które samodzielnie wybierzesz. W czasie fotografowania zawsze pokazuję na bieżąco efekty sesji na komputerze, by upewnić się, że idziemy w dobrą stronę i móc skorygować ułożenie ciała. Niektóre asany są bardzo fotogeniczne, inne mniej,  dlatego doradzę Ci które z nich wykonać i dobiorę do nich najlepsze oświetlenie.

aFOTO_4247_edited.jpg

Czego możesz się spodziewać po udziale w YOGA PHOTO DAY?

 

  • godzinnej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia jogi na jednolitym tle oraz na tle industrialnych okien

  • 5 wyretuszowanych zdjęć, każde w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie 10 zdjęć

  • galerii minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 5 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 50 zł. Uwaga, przy rezerwacji do 17-go marca dostajesz ode mnie dodatkowe 3 zdjęcia. Warto!

  • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery

aFOTO_1402.jpg

Koszt sesji: 370 zł

Przy zamówieniu sesji do 17-go marca 3 dodatkowe zdjęcia gratis. 

 

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę całej kwoty na konto tytułem:​

sesja joga (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

 

​W wypadku rezygnacji :

do 2 tyg. przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

​Jeśli udział w warsztacie uniemożliwi Ci kwarantanna lub zachorowanie na Covid-19, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie. Zastrzegam zmianę miejsca sesji zdjęciowej.

bottom of page