top of page

POLE DANCE PHOTO DAY

Studyjna sesja zdjęciowa 

Kiedy: 19 maja 2022 (czwartek)

dostępne godziny:

10:45

12:00 (zarezerwowane)

13:00 (zarezerwowane)

14:00 (zarezerwowane)

15:00 (zarezerwowane)


Gdzie: ObiektywnieArt ul. Fasolowa 13 lok. U4 , Warszawa Ursus

Zostań bohaterką artystycznych zdjęć na których Twoje ciało będzie wyglądać bosko. Przyjdź na POLE DANCE PHOTO DAY i zaprezentuj swoje popisowe figury pod które ja ustawię tajemnicze, teatralne światło w efekcie czego zdjęcia będą wywoływać efekt WOW

To pierwszy POLE DANCE PHOTO DAY który organizuję i dlatego wśród mojego portfolio nie zobaczysz zdjęć z rurką. Możesz jednak poczuć klimat sesji na którą zapraszam oglądając moje artystyczne zdjęcia jogi, gimnastyki artystycznej i tańca. W tym duchu odbędzie się sesja POLE DANCE PHOTO DAY.

aFOTO_8900a-small.jpg

Dzięki temu, że w czasie jednego dnia fotografuję wiele dziewczyn to cena sesji jest znacząco niższa od sesji indywidualnej. Koszt wynajmu studia i organizacja zdjęć rozkłada się na wszystkie pozujące osoby.

 

POLE DANCE PHOTO DAY to niecodzienne spotkania. Rozgrzewając się do zdjęć możesz obserwować inne osoby oraz od razu wejść w niezwykłą atmosferę sesji. Biorąc udział w wydarzeniu doświadczysz niesamowitej energii, sporej dawki inspiracji, a co najważniejsze zobaczysz siebie w zupełnie nowym świetle.

aFOTO_8214k.jpg

"Sesje fotograficzne kojarzą mi się ze stresem. Tym razem było inaczej. Doskonała atmosfera, pełen profesjonalizm, mnóstwo pomocnych wskazówek i pomysłów.

Każde zdjęcie jest, jak małe dzieło sztuki. Agnieszka przepięknie potrafi  uchwycić ruch, dopracować detal i nadać mu konkretny wyraz. Rozumie, o co chodzi w ruchu tanecznym i jak powinien być poprawnie wykonany (także żeby dobrze prezentował się na zdjęciu) Efekty sesji nie tylko spełniły moje oczekiwania, ale je przekroczyły.

Z całą pewnością, będę chciała wrócić do tej współpracy przy realizacji kolejnych projektów."

Asia

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_8829_resize.jpg

"Sesja z Agą to prawdziwa przyjemność! Poza pełnym profesjonalizmem spotkanie w studio była zwyczajnie kreatywną zabawą ze światłem, ustawieniem ciała i rekwizytami. Celne wskazówki i bystre oko fotografki wychwytywało elementy, które mogę poprawić, aby ostatecznie zdjęcie zapierało dech w piersi. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy, polecam całym sercem i chętnie wrócę na kolejną rundę - z innymi asanami 🙂"​

 

Ala

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_4278_edited.jpg

"Bardzo dziękuję za wspaniałą sesję zdjęciową.  Atmosfera i profesjonalizm fotografki Agnieszki na najwyższym poziomie.  Polecam wszystkim"

Nadiia

sesja zdjęciowa jogi

cialoaFOTO_1726_MARIOLA_DUBIEL_resize.jpg

Jak wygląda POLE DANCE PHOTO DAY?

 

W czasie godzinnej sesji zdjęciowej pozujesz na dwóch planach zdjęciowych, pod które przygotowujesz wcześniej figury.  Efektem sesji będą zdjęcia,  które samodzielnie wybierzesz. W czasie fotografowania zawsze pokazuję na bieżąco efekty sesji na komputerze, by upewnić się, że idziemy w dobrą stronę i móc skorygować ułożenie ciała. Niektóre figury są bardzo fotogeniczne, inne mniej,  dlatego doradzę Ci które z nich wykonać i dobiorę do nich najlepsze oświetlenie.

aFOTO_2754.jpg

Czego możesz się spodziewać po udziale w POLE DANCE PHOTO DAY?

 

  • godzinnej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia na białym/kolorowym tle 

  • 5 wyretuszowanych zdjęć, każde w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie 10 zdjęć

  • galerii minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 5 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 50 zł. Uwaga, przy rezerwacji do 12-go maja dostajesz ode mnie dodatkowe 3 zdjęcia. Warto!

  • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery

xdfhxdf.jpg

Koszt sesji: 370 zł

 

Przy zamówieniu sesji do 12-go maja 3 dodatkowe zdjęcia gratis. 

Poleć mnie! Przyjdź na sesję z koleżanką, a każda z Was dostanie 50 zł rabatu:)

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę całej kwoty na konto tytułem:

sesja pole dance (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

 

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

W wypadku rezygnacji:

 

do tygodnia przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

 

​​Jeśli udział w sesji uniemożliwi Ci choroba, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie za dopłatą 170 zł wynikającą z konieczności ponownego wynajmu studia. Zastrzegam możliwą zmianę miejsca sesji zdjęciowej.

bottom of page