top of page

KREATYWNY PORTRET


Gdzie: Studio Kamienica - Starówka Warszawa

Pora odświeżyć swój wizerunek i pokazać światu nową twarz. Przyjdź na sesję zdjęciową Kreatywny portret i spędź czas inaczej niż zwykle.

 

Wychodzę z założenia, że każdy może mieć sesję jak na okładkę pisma o modzie. Potrzeba tylko rozmowy o oczekiwaniach, pomysłu skrojonego na miarę konkretnej osoby oraz profesjonalnej realizacji. Taka dokładnie będzie ta sesja. 

Kiedy: 27 kwietnia 2022 (środa) 

dostępne godziny:

9:00 (zarezerwowane)

10:30

12:00

13:30

aFOTO_7114.JPG

Jeśli zawsze marzyłaś o piegach, a normalnie ich nie masz, albo chcesz mieć make-up jak Amy Winehouse to Kreatywny Portret jest dla Ciebie. Pracuję z najlepszymi wizażystkami, które malują na planach filmowych i przy kampaniach reklamowych. Zrobią z Ciebie gwiazdę! Gwiazdę, którą ja mistrzowsko sfotografuję.

 

Przed sesją doradzę Ci w doborze garderoby do zdjęć, podpowiem jak się przygotować i omówimy wspólne pomysły. W czasie sesji pokażę Ci na bieżąco jej rezultaty, byś miała pewność, że idziemy w dobrym kierunku. 

 

Jak wykorzystasz swoje nowe portrety? To oczywiście zależy od Ciebie, ale powiem Ci szczerze, że pierwszym objawem po tym jak wysłałam zdjęcia jest zmiana fotografii profilowej na Facebooku, Instagramie, Whatsupie czy Linkedinie. I bardzo mnie to cieszy. 

aFOTO_2284.jpg

Czego możesz się spodziewać biorąc udział w sesji Kreatywny Portret?

  • osobistej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia portretowe na jednolitym tle

  • 5 wyretuszowanych zdjęć w wersji elektronicznej, każde kolorowe oraz czarno-białe w sumie 10 zdjęć. Przy zamówieniu do 20-go kwietnia 2 dodatkowe zdjęcia o wartości 160 zł GRATIS

  • galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo do wyboru. Możesz zamówić retusz dodatkowych ujęć (80 zł/szt) i wydruk (wycena indywidualna wydruków w zależności od formatu)

  • wyjątkowej wesołej i akceptującej atmosfery w czasie zdjęć

aFOTO_4734.jpg

Koszt sesji: 800 zł

 

Przy zamówieniu do 20-go kwietnia 2 dodatkowe zdjęcia o wartości 160 zł GRATIS

 

​W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę kaucji 300 zł na konto tytułem:

Kreatywny portret (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

 

​Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

 

W wypadku rezygnacji :

Do tygodnia przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

Zamów sesję teraz

Kup, zanim wyczerpią się miejsca!

 

Wybierz interesującą Cię godzinę

Do zobaczenia po drugiej stronie obiektywu!

aFOTO_7042.JPG
bottom of page