top of page

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA & ACRO 

Studyjna sesja zdjęciowa 

Kiedy: 14 kwietnia 2022 (Wielki czwartek)

dostępne godziny:

10:15 - zarezerwowane

11:15 - zarezerwowane

12:30

13:45

14:45

15:45


Gdzie: Warszawa. Kapsel Studio. Praga-Południe.

Trenujesz gimnastykę artystyczną, akrobatykę i brakuje Ci artystycznych zdjęć, które pokażą Twoją pasję w zachwycający sposób?

Jeśli chcesz mieć coś więcej niż zdjęcia z zawodów i treningów, to zapraszam na sesję zdjęciową przygotowaną z myślą o Tobie. 

 

Sesja przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów jak i uczniów. Zapraszam również dzieci

i nastolatki wraz z opiekunem.

 

aFOTO_7322.jpg

Dzień zdjęciowy ​GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA & ACRO to świetna okazja na profesjonalną sesję zdjęciową.Dzięki temu, że w czasie jednego dnia fotografuję wiele osób to cena sesji jest znacząco niższa od sesji indywidualnej. Koszt wynajmu studia i organizacja zdjęć rozkłada się na wszystkich pozujących.

aFOTO_8484_edited.jpg

""Sesja z Agnieszką była cudowna! Atmosfera, którą tworzy sprawia, że pozowanie przychodzi naprawdę łatwo. Nie brakuje uśmiechu i co ważne profesjonalizmu, czego efektem są niezwykłe zdjęcia, ale też miłe wspomnienia z czasu ich powstawania Szczerze polecam!"​

Mariola

sesja zdjęciowa gimnastyczna

aFOTO_1732_MARIOLA_DUBIEL_resize_edited.jpg

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA & ACRO to niecodzienne spotkania. Rozgrzewając się do zdjęć możesz obserwować inne osoby oraz od razu wejść w niezwykłą atmosferę sesji. Biorąc udział w wydarzeniu doświadczysz niesamowitej energii, sporej dawki inspiracji, a co najważniejsze zobaczysz siebie w zupełnie nowym świetle.

Jak wygląda sesja zdjęciowa ​GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA & ACRO?

 

 W czasie godzinnej sesji zdjęciowej pozujesz na dwóch planach zdjęciowych, pod które przygotowujesz wcześniej pozy.  Efektem sesji będą zdjęcia, które samodzielnie wybierzesz. W czasie fotografowania zawsze pokazuję na bieżąco efekty wspólnej pracy na komputerze, by upewnić się, że idziemy w dobrą stronę i móc skorygować ułożenie ciała. Niektóre pozy są bardzo fotogeniczne, inne mniej,  dlatego doradzę Ci które z nich wykonać i dobiorę do nich najlepsze oświetlenie.

aFOTO_7446ap.jpg

Czego możesz się spodziewać po udziale w sesji GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA & ACRO?

  • godzinnej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia na jednolitym tle oraz na tle industrialnych okien

  • 5 wyretuszowanych zdjęć, każde w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie 10 zdjęć. Uwaga, przy rezerwacji do 7-go kwietnia dostajesz ode mnie dodatkowe 3 zdjęcia. Warto!

  • galerii minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 5 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 50 zł. 

  • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery

aFOTO_8543.jpg

Koszt sesji: 370 zł

 

Przy zamówieniu sesji do 7-go kwietnia 3 dodatkowe zdjęcia gratis. 

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę całej kwoty na konto tytułem:​

sesja gimnastyka i acro (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

 

​​

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

 

W wypadku rezygnacji:

 

do 2 tyg. przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

 

​​Jeśli udział w sesji uniemożliwi Ci choroba, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie za dopłatą 170 zł wynikającą z konieczności ponownego wynajmu studia. Zastrzegam możliwą zmianę miejsca sesji zdjęciowej.

bottom of page