top of page

YOGA PHOTO DAY

Studyjna sesja zdjęciowa 

Kiedy: 19 stycznia (środa) godz.

11:00 (zajęte)

12:00 (zajęte)

13:00 (zajęte)

14:00 (zajęte)

15:00 (zajęte)

16:00

17:00

18:00

19:00 (zajęte)


Gdzie: Warszawa. Bat Studio Żoliborz. 

YOGA PHOTO DAY to wydarzenie organizowane przez mnie cyklicznie w czasie którego pozują po sobie joginki i jogini. Dzięki temu, że w czasie jednego dnia fotografuję wiele osób to cena sesji jest znacząco niższa od sesji indywidualnej. Koszt wynajmu studia i organizacja zdjęć rozkłada się na wszystkich pozujących.

YOGA PHOTO DAY to niecodzienne spotkania. Rozgrzewając się do zdjęć możesz obserwować inne osoby oraz od razu wejść w niezwykłą atmosferę sesji. Biorąc udział w wydarzeniu doświadczysz niesamowitej energii, sporej dawki inspiracji, a co najważniejsze zobaczysz siebie w zupełnie nowym świetle.

aFOTO_8641kol_kw_resize.jpg
aFOTO_7635czb.jpg

"Sesja była naprawdę profesjonalnie przygotowana. Światła i umiejętności fotograficzne   

AFOTO Agnieszka Łukaszewicz 

 zrobiły robotę! Dziękuję za super zdjęcia"​

Piotr

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_8829_resize.jpg

"Sesja z Agą to prawdziwa przyjemność! Poza pełnym profesjonalizmem spotkanie w studio była zwyczajnie kreatywną zabawą ze światłem, ustawieniem ciała i rekwizytami. Celne wskazówki i bystre oko fotografki wychwytywało elementy, które mogę poprawić, aby ostatecznie zdjęcie zapierało dech w piersi. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy, polecam całym sercem i chętnie wrócę na kolejną rundę - z innymi asanami 🙂"​

Ala

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_1296.jpg

"Sesja z Agnieszką to była czysta przyjemność i zabawa z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i dbaniem o każdy detal. Zarówno jeśli chodzi o kwestie techniczne w studio, jak i ułożenie ciała w pozycji. Mimo luźnej, wesołej atmosfery obfitowała w konkretne wskazówki, pomysły, uważność i skupienie. Podobało mi się to, że zdjęcia można było na bieżąco podglądać, a co za tym idzie, weryfikować i poprawiać ułożenie ciała tak, by uzyskać jak najlepszy efekt. No i te momenty "mamy to!", gdy obie poczułyśmy, że zamierzony efekt został osiągnięty, albo jest dużo lepszy niż zamierzony ;) 

Na pewno będę wracać na kolejne sesje z nowymi pomysłami."

Ada

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_8072_resize.jpg

Jak wygląda YOGA PHOTO DAY?

 

W czasie godzinnej sesji zdjęciowej pozujesz na dwóch planach zdjęciowych, pod które przygotowujesz wcześniej asany.  Efektem sesji będą zdjęcia jogowe, które samodzielnie wybierzesz. W czasie fotografowania zawsze pokazuję na bieżąco efekty sesji na komputerze, by upewnić się, że idziemy w dobrą stronę i móc skorygować ułożenie ciała. Niektóre asany są bardzo fotogeniczne, inne mniej,  dlatego doradzę Ci które z nich wykonać i dobiorę do nich najlepsze oświetlenie.

aFOTO_1007.jpg

Czego możesz się spodziewać po udziale w YOGA PHOTO DAY?

 

  • godzinnej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia jogi

  • 5 wyretuszowanych zdjęć, każde w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie 10 zdjęć

  • galerii minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 5 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 50 zł. Uwaga, przy rezerwacji do 14-go stycznia dostajesz ode mnie dodatkowe 3 zdjęcia. Warto!

  • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery

aFOTO_1402.jpg

Koszt sesji: 350 zł

Przy zamówieniu sesji do 14 stycznia 3 dodatkowe zdjęcia gratis. 

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę całej kwoty na konto tytułem:

sesja joga (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

W wypadku rezygnacji :

do 2 tyg. przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

Jeśli udział w warsztacie uniemożliwi Ci kwarantanna lub zachorowanie na Covid-19, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie. Zastrzegam zmianę miejsca sesji zdjęciowej.

bottom of page