top of page

YOGA PHOTO DAY

Studyjna sesja zdjęciowa 

Kiedy: 4 listopada (czwartek) godz.

16.00

17.00

18.00

19.00 - zajęte

20.00

5 listopada (piątek) godz.

10.00

11.00

12.00 - zajęte


Gdzie: Warszawa. Bat Studio Żoliborz. 

Jeśli marzysz o profesjonalnych fotografiach pokazujących Cię w asanach, które najbardziej lubisz, to ta sesja jest dla Ciebie! Zapraszam na zdjęcia joginki i joginów na każdym poziomie zaawansowania.

JOGA PHOTO DAY to wydarzenie organizowane przez mnie cyklicznie w czasie którego pozują po sobie joginki i jogini. Dzięki temu, że w czasie jednego dnia fotografuję wiele osób cena sesji jest niska i w moim odczuciu dostępna dla każdego, a atmosfera zdjęć niezapomniana.

aFOTO_8641kol_kw_resize.jpg
aFOTO_7635czb.jpg

"Sesja była naprawdę profesjonalnie przygotowana. Światła i umiejętności fotograficzne   

AFOTO Agnieszka Łukaszewicz 

 zrobiły robotę! Dziękuję za super zdjęcia"​

Piotr

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_8829_resize.jpg

"Sesja z Agą to prawdziwa przyjemność! Poza pełnym profesjonalizmem spotkanie w studio była zwyczajnie kreatywną zabawą ze światłem, ustawieniem ciała i rekwizytami. Celne wskazówki i bystre oko fotografki wychwytywało elementy, które mogę poprawić, aby ostatecznie zdjęcie zapierało dech w piersi. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy, polecam całym sercem i chętnie wrócę na kolejną rundę - z innymi asanami 🙂"​

Ala

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_1296.jpg

"Sesja z Agnieszką to była czysta przyjemność i zabawa z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i dbaniem o każdy detal. Zarówno jeśli chodzi o kwestie techniczne w studio, jak i ułożenie ciała w pozycji. Mimo luźnej, wesołej atmosfery obfitowała w konkretne wskazówki, pomysły, uważność i skupienie. Podobało mi się to, że zdjęcia można było na bieżąco podglądać, a co za tym idzie, weryfikować i poprawiać ułożenie ciała tak, by uzyskać jak najlepszy efekt. No i te momenty "mamy to!", gdy obie poczułyśmy, że zamierzony efekt został osiągnięty, albo jest dużo lepszy niż zamierzony ;) 

Na pewno będę wracać na kolejne sesje z nowymi pomysłami."

Ada

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_8072_resize.jpg

Jak wygląda JOGA PHOTO DAY?

 

W czasie godzinnej sesji zdjęciowej pozujesz na dwóch planach zdjęciowych pod które przygotowujesz wcześniej asany.  Efektem sesji będą zarówno zdjęcia jogowe jak i portret, na który rezerwujemy ostatni kwadrans naszego spotkania. Czy wiesz, że zazwyczaj jak tylko oddaję zdjęcia po sesji, to jeszcze tego samego dnia ludzie zmieniają sobie zdjęcia profilowe na Facebooku, Instagramie i Whatsupie właśnie na portret z naszej sesji? To dla mnie wielka radość i dowód na to, że lubicie te fotografie!

aFOTO_1007.jpg

Czego możesz się spodziewać po udziale w JOGA PHOTO DAY?

 

  • godzinnej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia jogi oraz artystyczny portret

  • 5 wyretuszowanych zdjęć, każde w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie 10 zdjęć

  • galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Zdjęcia możesz dowolnie wykorzystać lub dodatkowo zamówić retusz (50 zł/szt) i wydruk wybranych ujęć (wycena indywidualna wydruków w zależności od formatu)

  • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery

aFOTO_1402.jpg

Koszt sesji: 300 zł

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę całej kwoty na konto tytułem:

sesja joga (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

 

W wypadku rezygnacji :

do 2 tyg. przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

bottom of page