top of page

Pole Dance & Rozpal zmysły PHOTO DAY

Studyjna sesja zdjęciowa + przygotowanie do zdjęć z Martą Grabowską

Kiedy: 1 kwietnia 2023 (sobota)

dostępne godziny:

12:00 

13:00 

14:00

15:30

16:30

17:30 - zarezerwowana


Gdzie: Bat Studio. Warszawa, Żoliborz

Koszt sesji: 499 zł/5 zdjęć

 

Przy zamówieniu sesji do 25-go marca 2 dodatkowe zdjęcia gratis. 

aFOTO_1543.JPG

Zostań bohaterką artystycznych zdjęć na których Twoje ciało będzie wyglądać bosko. Przyjdź na POLE DANCE & ROZPAL ZMYSŁY PHOTO DAY.

Marta Grabowska pomoże Ci dobrać odpowiednie pozy i tak ustawić ciało, by zachwycać nawet jeśli trenujesz od niedawna.

 

Sesja przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Dzięki wsparciu trenerki masz pewność, że będziesz wyglądać dobrze, bo instruktorka dobierze dla Ciebie figury na Twoim poziomie. 

aFOTOkodak-6739.jpg

Dzięki temu, że w czasie jednego dnia sfotografuję wiele dziewczyn to cena sesji jest znacząco niższa od sesji indywidualnej. Koszt wynajmu studia i organizacja zdjęć rozkłada się na wszystkie pozujące osoby. Biorąc udział w dniu zdjęciowym możesz również liczyć na wsparcie techniczne od doświadczonej trenerki.

 

Rozgrzewając się do zdjęć możesz obserwować inne dziewczyny oraz od razu wejść w niezwykłą atmosferę sesji. Biorąc udział w wydarzeniu doświadczysz niesamowitej energii, sporej dawki inspiracji, a co najważniejsze zobaczysz siebie w zupełnie nowym świetle.

aFOTO_0453.jpg

Jak wygląda POLE DANCE & ROZPAL ZMYSŁY PHOTO DAY?

 

W czasie godzinnej sesji zdjęciowej pozujesz na rurce oraz bez rurki z pięknym światłem naśladującym okno kamienicy.  Efektem naszej pracy będą zdjęcia,  które samodzielnie wybierzesz. W czasie fotografowania zawsze pokazuję na bieżąco postępy sesji na komputerze, by upewnić się, że idziemy w dobrą stronę i móc skorygować ułożenie ciała. 

aFOTOkodak-6618.jpg

Czego możesz się spodziewać po udziale w POLE DANCE & ROZPAL ZMYSŁY PHOTO DAY?

 

  • godzinnej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia na białym tle z artystycznym światłem

  • mentalnego i tanecznego treningu, który doda Ci pewności siebie przed obiektywem

  • 5 wyretuszowanych zdjęć, każde w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie 10 zdjęć. 

  • galerii minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 5 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 50 zł. Uwaga, przy rezerwacji do 23-go marca dostajesz ode mnie dodatkowe 2 zdjęcia. Warto!

  • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery

aFOTO_1679.jpg

O organizatorkach:

 

Marta Grabowska -  instruktorka pole dance i stretchingu.

 

Agnieszka Łukaszewicz - fotografka zafascynowana tańcem i ruchem. Właścicielka agencji fotograficznej afoto.pl, która w odskoczni od komercyjnych zleceń realizuje swoje artystyczne projekty z udziałem tancerzy, sportowców oraz osób otwartych na autorską fotografię.

aFOTO_0595.jpg

Koszt sesji: 499 zł

 

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl

 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę całej kwoty na konto tytułem:

 

sesja pole dance (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

 

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

Dodatkowo:

Możesz zamówić wydruk swoich zdjęć w czarnym passe-partout w rozmiarze 20x30 cm w cenie 30 zł/sztuka oraz pudełko na zdjęcia w Twoim ulubionym kolorze w cenie 150 zł. Na sesji zobaczysz jak wyglądają takie wydruki.​

AW9A5830aga.jpg
AW9A5841aga.jpg

W wypadku rezygnacji:

 

do tygodnia przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

 

​​Jeśli udział w sesji uniemożliwi Ci choroba, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie za dopłatą 170 zł wynikającą z konieczności ponownego wynajmu studia. Zastrzegam możliwą zmianę miejsca sesji zdjęciowej.

bottom of page